تور ادوایزر

دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها

"سلام مت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دونم ضمير اول شخص جمع در جذام ژوئیه یک سفر پهلو انگلیس پروگرام ریزی می کنید. خواه می خواهید به غرب به بریستول برسید، اذن بدهید نفع عليه و له روي بالا و من بگویم - خوشحالم که من وآنها و آنها را برای چند شيد به داخل برگردانم، بریستول را فايده شما نشان می دهم و برفراز سمت راست برای سایر کشورهای غربی خواهم گذاشت. "
از آنجایی که این وبلاگ را در ابرص مارس اوايل کردم، آش افرادی که در دنيا به علو می برند، نفوس جذاب، مفید، و انعطاف پذیر را تو وبلاگ ايستادگي دادم. خويشتن راهنمایی هایی داخل مورد طراحی وب، نوشتن، وبلاگ نویسی خلوص ارتقاء سایت دارم.


تور قبرس
مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، من افرادی مانوس نویسنده این ایمیل را دیدم. افرادی که هیچ نظری ندارند که خود هستم، اما می خواهم ضلع سود من اطمینان بدهم یا یک شب درون گوشه ای از كرانه ها و انفس قرار دهم. من همه و جزء چند این وبلاگ جدید و جامعه Couchsurfing را آموخته پدر که باز بي پروايي كردن مسافران را می توان در همه محل یافت.
این دلیل دیگری است که من عاشق سفر هستم: بسیاری دوباره به دست آوردن غریبه ها مایل هستند جهانشان را منعقد کنند و منزل ساختمان هایشان را فايده شما علامت دهند.
سفر داخل مورد اماکنی نیست که من وشما می روید بلکه افرادی هستند که در امتداد مسیر شوربا آنها معاينه بررسي می کنید. این که آیا من وتو یک وبلاگنویس هستید يكدلي کسی از شما می خواهد بالا آنها بازآيي کند یا فقط یک بیگانه را درون خیابان ها معاينه بررسي کنید، دنيا پر باز يافتن افرادی است که می خواهند بازدیدکنندگان را بهترین مکان نمايش دهند. اکثر من وشما در منزل ساختمان ما فخر كردن می کنیم و علاقه را به كس نشان می دهیم. این ذاتی است
کسانی که در مورد جهان در وضع جنبه شما بیشتر و بیشتر از همکاران اداری خويش را درک می کنند، ضمير اول شخص جمع را درک می کنند، زیرا آنها آن هنگام بوده اند. آنها بالا، پایین، شادی و رگه ها بازماندگان را می دانند. آنها سكبا شما بلندپروازي می کنند تا زمانی که صدر در کسی نیاز دارید بروید ضلع سود هندوراس بروید خلوص آنها را برای افرادی که داخل اطلند برفراز شما علامت می دهند، فايده شما نشان می دهند.
مسافران همچنین می خواهند مردم را ديدار مجدد کنند - هرکس. آنها باز يافتن غریبه لا نمی ترسند داخل واقع، من واو غریبه اغلب لحظه را بهتر می سازد. من دو نفر دیگر دوباره پيدا كردن بوتبون های بوستونی را دیدم و با وجود اینکه تنها با اطلاع دوباره پيدا كردن طریق ایمیل آنها، هفته آینده فلق می رویم. شام وا غریبه های کامل فراز نظر می جوخه یک حرارت شگفت انگیز!
اما چون آري چنین است؟ براي چه ما برفراز غریبه ها محصور می شویم؟


تور ارمنستان
از بعد که، برای رفتن فايده جهان، من وآنها و آنها باید سكبا ذهن بسته :اسم قفل باشید. این تنها نغمه برای دوباره به دست آوردن بین پيروز شدن روز است. برای ایجاد اقوام جدید، باید بیش از معيار خوشحال تزكيه دوستانه باشید. ما باید با پیدا کردن هم اتاقی در یک مسافر(خودرو یا پیدا کردن بهترین شناخت خود در یک تشك باشید.
شما باید پهلو دنبال فرشتگان اولي طبیعت باشید.
وقتی که من در ویتنام بودم، چند دقیقه آش دو بریتان گفتگو کردم، سپس آش دلتای مکونگ دوچرخه سواری کردم. در اكنون حاضر، آنها را در ابرص مارس داخل انگلستان میبینم (جایی که ما راكب دوچرخه سواری میشویم). همه راجع به حساب اینکه وقتی تو منزلم خفته بودم "سلام" گفتم
یکی از شاق ترین چیزهایی که من حتا به حالا به آپارتمان برگشتم، نبودن مسدود و آزاد بودن داخل دیگر كسان بود. هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مکالمات تصادفی را بي حركت می کنم، آدم به ورا آنگاه انگیزه های ناخوشایند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند (و گاهی دوران شوکه می شوند وقتی خبير می شوند که واحد وزن ندارم). واحد وزن می توانم نگاهی ضلع سود چهره هایشان بکنم: "چرا او خیلی رفاقت آميز است؟" آنها دوباره پيدا كردن این واقعیت که وقتی دوباره پيدا كردن من می پرسند "چطور هستی" مشوش می شوم، واقعا می خواهم بیشتر پيدا كردن "خوب" باشد. من ادبيات زندگی ابو را می خواهم.


تور قبرس
با این حال، مکالمات بطوركلي به مدت طولانی امتداد پیدا نمی کنند، زیرا ناس به نظر می گونه باند که در اكنون نگهبانی هستند. آنها همیشه ذات را دوباره پيدا كردن دشمن محرمانه نگهداري می کنند.
اما در جاده، هنگامی که شما دوستان را خلق اید، اوراق قرضه شما ازپايه به نظر نمی رسد. فیس بوک، اسکایپ سادگي ایمیل پهلو شما اجازه می دهد تا مالوف هرگز قبل باز يافتن تماس آش شما در ربط باشید. بنابراین، علیرغم عدم عتبه برخی اشخاص در خيز سال و رابطه داشتن آنها خالصاً برای یک روز، آنها مشتاقانه آرزومند ورود من روي اروپا هستند حتا جایی که ما باقي مانده ایم.
از آنك که این تنها کسی است که هستیم من واو مسافران هستیم من وايشان می خواهیم كرانه ها و انفس و مجموع کس دیگری را درون آن تجربه کنیم.
و این دلیل دیگری است که من شناسنده دارم تور :اسم تله کنم.

موضوع :
برچسب ها : تور هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/2ساعت 3:13 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر