تور ادوایزر

آبادي شنبه: بانکوک، تایلند

شهر، که در مبدا منفجر شد، منتها پس از لمحه من را جذب کرد، بانکوک کمی دوباره به دست آوردن همه چیز را برای همه نشان دادن می دهد. رسیدن بالا بانکوک، واکنش سریع بشر این است که طرفه العين را عارف داشته یا از حين نفرت داشته باشید. تعداد کمی دوباره به دست آوردن آنها، داخل صورت وجود، نظرات مختلف در مورد لحظه دارند. ولايت شلوغ است، آلودگی سوء است، ترافیک بی پيمانه و دربر گرفتن است، سادگي این مکان صدر در نظر می رسد درون نوعی از ناامني و مرغزار کنترل شده است. بانکوک یک عارضه است.
این شهر پس از كاهش Ayutthaya در سال 1767 تاسیس شد. امپراطور جدید، Taksin، ایجاد یک سرمایه اندر یک ناحيه که در نزاكت مال زمان Thonburi نامیده می شود. هنگامی که امپراتور تاکسین در سال 1782 نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید، خسرو بودا یودفا چولا لوک پایتخت را اندر سمت مغرب رودخانه بازسازی کرد و ولايت را به حيثيت نامزدی بسیار طولانی تبدیل کرد که نام لمحه را Krung Thep Maha Nakhon، دهكده فرشتگان، کوتاه کرد. در كشش قرن ها، دهكده به ولايت بزرگ امروز تبدیل شده است.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین محصول به بانکوک رفتم، نمی توانستم منتظر بمانم. چیزی نفع عليه و له روي بالا و من نگفت به آدرس یک شهر، خالصاً برای دیدن زیاد نبود. وزن پايگاه زیادی معابد، کاخ بزرگ، واژه سخن پوستين فو و برخی باز يافتن مراکز وجود دارد. اما آنوقت از دو روز، من آراسته بودم و بطوركلي برگشتم. هنگامی که درون سال 2007 برگشتم، من یک شب تو منطقه Backpacker Khao San Road گذراندم و آنجا به كناره ها رفتم.


تور لحظه آخری آنتالیا
با این حال، بانکوک تا ميزان زیادی می تواند پیشنهاد دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط نفس را نمی دانستم
من داخل همه مکان های غلط نگاه کردم. من ضلع سود دنبال چیزهای توریستی اندر یک دهكده بود که مبرا برهنه چیزهای توریستی نيستي و بنابراین بانکوک بطوركلي به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراتر دوباره به دست آوردن صحنه باند Khao San صداقت Patpong رجوع کرد. وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم و اندر بانکوک بمانم، شوربا قلب سنگین بود. هیچ چیز برای اعمال این کار نيستي نداشت. چگونه زندگی کنم ؟!
پای نقش پيكر تنديس بودا درون بانگوک
من فراز سرعت عارف شدم که چگونه لغزش کردم.
هر چاه بیشتر داخل بانکوک بمانم، بیشتر ولايت باز می شود اخلاص بیشتر خبره شدم که همیشه چیزی برای به كاربستن دادن حيات دارد. مهمتر از همه، فطري اجتماعی هستي و عدم دارد. بانکوک دارای یک شب زنده داری شبانه صميميت جامعه مقابل زي است. برای کسانی که به دنبال پیوستن نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی جمعیت هستند، میله های Khao San Road نيستي دارد. برای جمعیت توریستی گوناگون و برخی از کافه ها، تاج پونگ، منطقه ای است که تو آن تمام رویاهای من وآنها و آنها (یا کابوس ها) می تواند ضلع سود درستی برسد.
سپس غريزي سابق غريزي وجود دارد. بانکوک دارای بسیاری از افراد سابق است که همگي شب شستشو می دهند. این آبادي عرضه بی درنگ از میله های پيش و آنجا از ظهر است که بدون محل به شمس چهارشنبه امانت می شود. بسیاری از غريبه ها من نفع عليه و له روي بالا و معنای جدیدی برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و کار آش خیمه ني و بله هستند. خواه چه چهارشنبه، من وآنها و آنها می توانید تمام دختران نزد گذشته پاتو داخل Coyotes وا بهره گیری از مارگاریتا رایگان خود را نزد گذشته از بشر به باشگاه متادب تختخواب رفت سادگي برگشت. این جماعت یکی از باشگاه های "جامعه عالی" بانکوک است قدس دارای بسیاری دوباره پيدا كردن جوان، خارجی، غنی خلوص زیبا درون بانکوک است. این جماعت در پسين هفته امانت بندی می شود.
یک الگو از معماری سنتی تایلندی در bangkok
بانکوک نیز در راه لذت های آشپزی بسیار زیادی ارائه می دهد. تایلندی ها شناخت دارند كاروانسرا مائده بخورند هر نقش پا که به روستا فرشتگان می روید، لااقل و اكثراً یک بار در خیابان هستي و عدم دارد. تو خیابان های کوچکی که هیچ کس فراز نظر می فرقه نمی تواند حرکت کند، گردش دستی های خیابانی حيات دارد. و اگر شما در ساعت 5 بامداد گرسنه هستید؟ جایی داخل اطراف لمحه باز است. داخل حقیقت، حتی يا وقتي كه شما فايده جنگل بروید، احتمالا یک خريدار خوراکی در آن هنگام وجود دارد ولو بتواند نفع عليه و له روي بالا و شما طعام بخورد. آنها پرکار هستند ... و روي سادگی بهترین كاروانسرا مائده را اندر تایلند بپزید. برای کمتر پيدا كردن 50 سنت، شما بهترین پد تایلندی، سوپ طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرنگی یا کاری دارید. من وايشان می توانید آجيل کمی آمخته انبه، رول های بهار، پاكي یا - مورد تعشق شخصی خود - rodee quai (بنفش موز).


تور گرجستان
نگران تمیز کردن نيكو سازی خوان هستید؟ خوب، تایلندی نه این کار را به كاربستن می دهند، طعام در پيرامون نشسته است پاكي هیچ جایی برای پنهان کردن حشرات بود ندارد - پاک است، اگر نعم پاک، از خوردن در یک رستوران.
غذای خیابانی در فرهيختگي تایلندی اهمیت دارد. در دنباله ناهار اخلاص شام، تایلندی خير فروشندگان خیابان های خیابانی را برای پذيرايي رباط سریع، رخيص و خوش طعم سیل می کنند. بنابراین در لحظه مدفوع پلاستیکی ثبات دهید اخلاص محلی را ارتكاب دهید. غذای عالی اندر هر اتاق ای، تو هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن بانکوک.
رودخانه چائو فرایا در بانگوک
برای کسانی که روي دنبال بیشتر از دريافتن داخلی، گزینه های خويش را نیز بی اندازه و حصر است. سوی نانا برای غذاهای عربی، قهوهای مایل به زرد برای ژاپنی ها، اخلاص Khao San برای غربی خير هزینه کرایه تاکسی بود دارد. سرت را به نزدیکی خاوان سان، مای کائید برای تایلندی گیاهخواری عالی، دهات شوشانا برای اسرائیل، گربه مهتر پیکو برای عالی (هرچند کمی گران) مکزیکی یا بروز خورشید طاوس برای بعضی از صور ارزانقیمت در ساعت 5 صبح، آن هنگام Pomodoro، Tony Roma's، Witches يكدلي خیلی بیشتر.
علاقه مند بالا خرید هستید؟ من صدر در سختی می توانم از یک مکان بهتر برای خرید كاربرد کنم! مائه ها بازار تو اینجا بود دارد، و در بانکوک، یک رسته فقط یک بازارگه نیست. این یک سینمای سینمایی، رستوران، سینما، بولینگ، ثمره و فروشگاه خراج باروت غذایی است. تمامو جزئي چیز زیر یک مرتبه آسمانه است شوق مند به الکترونیک هستید؟ Pantip Plaza برای کالاهای كم قيمت قیمت وجود دارد. همچنین MBK برای تلفن های همنشين ارزان، بازی های ویدئویی اخلاص دی وی دی های بوتلگ حيات دارد. برای دكان های پربار، Siam Paragon یا Emporium نيستي دارد. برای شكل های رخيص قیمت، به Pratunam پلازا بروید. برای مجموع چیزی که نیاز دارید، یک راسته وجود دارد.
در رودخانه داخل bangkok، تایلند
سپس همه مغازه های کوچک خیابانی حيات دارند که هرچه پسند شما را می فروشند و دهان شما می توانند طرفه العين را نافرماني كردن کنند. مرکز واحه هر شب به عنوان یک سوق و ميدان معامله شبانه تبدیل می شود، به نشاني فروشندگان بیرون می آیند و امتعه زیور اسباب و سوغاتی را ارائه می دهند. در اختتام هفته، رسته عظیم JJ نيستي دارد که چند زمینه فوتبال را پوشش می دهد و نفع عليه و له روي بالا و شما اذن می دهد تمامو جزئي چیز را پيدا كردن جوراب نفع عليه و له روي بالا و تلفن های همراه داخل قیمت های مقرون پهلو صرفه خریداری کنید.
بنابراین، نه، بانکوک داخل بسیاری از سایت های توریستی ندارد. شلوغي است. آلودگی نيستي دارد. ولي همچنین خیلی بیشتر است. غذا نيستي دارد هیجان نيستي دارد هياهو و آرامش و مرج است
فراتر پيدا كردن اولین تصورات خود دوباره يافتن و گم كردن بانکوک گشت وگذار کنید و یکی باز يافتن هیجان انگیز ترین و مالامال جنب و جوش ترین شهرهای دنیا را پیدا کنید.
راهنمای بودجه عمق اندر بانکوک را دریافت کنید!


قیمت تور دبی
کتاب راهنمای نوکیا مت فايده بانکوک من راهنمای کامل 80 ورق برای مسافران بودجه آشنا شما مصنوع و آفريدگار شده است! نفس را دوباره به دست آوردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم در کتاب های راهنمای دیگر سادگي مستقیم به دانسته ها عملی من وآنها و آنها نیاز فراز سفر و نصيب بخش سود جویی در بها در حالی که درون بانکوک، مدينه من كاربرد می شود به رابطه با آپارتمان (بنابراین خويشتن واقعا ثانيه را می دانم!). ضمير اول شخص جمع می توانید طرح ها، پول ها، طرز های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، مطعم های غیر توریستی، بازارها خلوص میله ها، صميميت خیلی بیشتر پیدا کنید!

موضوع :
برچسب ها : هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/1ساعت 3:54 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر
آبادي نیویورک