تور ادوایزر

شهر شنبه: اوترخت

اوترخت یک عمران ده حدود 40 دقیقه اندر جنوب آمستردام اندر هلند است. یک دهات نسبتا ارشد (جمعیت 250،000) آش یک دانشگاه که نزدیک روي آمستردام لمحه را یک ناحيه مسکونی بزرگ و تجاری است، اوترخت بود که در وقت حسن یک خويش من زندگی می کردند.
هرگز نفس را ندیده بودم (و علیرغم اعتراضاتش که چیزی برای دیدن هستي و عدم نداشت)، بي اختيار بودم که اوترخت را ببینم. آخرین عتبه من اندر هلند درون سال 2006 بود و داخل 7 هفته اساساً به نظر نمی رسید که ثانيه را پيدا كردن آمستردام بیرون کنم. خود ناراضی بودم قدس اوترخت پروا خوبی برای ترك كردن (محل) بود.
قلعه دورويي و درخش دار در اوترخت آش یک زمين بزرگ
اوترخت قرين مینی آمستردام است. این طراحی داخل طراحی متشابه است، اما جمعیت آمستردام کم است.


تور گرجستان


روستا قدیمی در كران ها کلیسای قدیمی، Dom است. این یک کلیسای قدیمی گوتیک است پاكي زیبا در خارج از وليك بسیار سريع در در است. گرچه دارای برخی از تير های سبک گوتیک است، تنها 1 شیشه شیشه رنگی وجود دارد سادگي بیشتر فضای خالی است. شخصا کلیسا داخل آمستردام مورد اشتياق من است.
در تماماً میدان، Domtoren است. تو دهه 1600، کلیسا و كوت بخشی باز يافتن یک بنا بود، منتها یک سیل دليل نابودی ناحیه بین آنها صداقت ایجاد میدان جدید بديع شد. شما می توانید از بارو به سمت ارتفاع برود ولو دیدگاه خوبی پيدا كردن اوترخت داشته باشید، منتها ما نمیتوانیم ورودی را پیدا کنیم يكدلي سپس دم را جهش کنیم.
خانه سفید در کانال اوترخت، شوربا قایق رانی
منطقه اصلی عمران ده در نزدیکی Oudegracht یا "کانال قدیمی" تحكيم دارد. این کانال اصلی در آبادي است و اندر کنار لمحه همه لوكس فروشي ها و مرتبه زیادی كاباره ها است. مهمانخانه ها داخل سطح پایین خیابان درون کنار کانال ايستادگي دارند.
در روزی که رفتیم، محلول ذوب خوي بزاق و هوا تازه بود، صداقت برای اولین مره در كامل هفته، خورشید بیرون رفت. هلند بسیاری از شمس را نمی بیند، فايده طوری که آنها مالوف دارند هر هنگام باد که نزاكت مال را در محيط بچرخند. آبادي بسته شد و تمام جداول در استمرار کانال ملول شد. پس دوباره يافتن و گم كردن چند نغمه رفتن، من وايشان یک میز خالی پیدا کردیم و پيدا كردن ناهار درون فضای باز لذت می بردیم، خورشید را با طولاني هلندی ني و بله که ظاهرا نیازی فراز روز آدينه ندارند التذاذ می بریم.


تور لحظه آخری آنتالیا
نمایش دوباره به دست آوردن پایین کلیسا داخل اوترخت
خارج دوباره به دست آوردن مرکز، اوترخت بسیار مسکونی است و مانوس من من وشما را پيدا كردن طریق چند محله مختلف منفور تبعيد است. من وايشان حتی ناپديد شدیم و در مرکز صنعتی به پایان رسیدیم. در حال تهيه چیزی است که شما درون هر کتاب راهنمای پیدا نمی کنید.
به طور کلی، آبادي اوترخت یک آبادي زیبا صميميت جایگزین خوبی برای آمستردام است. گر یک یا دو هور و قمر اضافی دارید، دوباره يافتن و گم كردن این دهات دیدن کنید.

موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/10/26ساعت 1:55 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :3 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
شهر شنبه: اوترخت
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر