تور ادوایزر

دهكده هوی آین

 قایق ماهیگیری كنيز قوش روی رودخانه در ویتنام چسان یک روستا، ديده پرندگان بصر است
هوی حين در ویتنام مرکزی تحكيم دارد يكدلي مرکز فن روش پوشاک ویتنام است - اقلاً برای گردشگران.
هوی آن یک بندر ارشد بین المللی اندر قرنهای 16 اخلاص 17 قدس مرکز اصلی مهاجرت چینی قدس ژاپنی بود. بسیاری پيدا كردن این مولفه (درجمله) های باستانی حفظ كردن شده اند، و قلب آبادي هنوز آباداني قدیمی است، طويله از خطوط پیچ و حوصله و منزل ساختمان های لوكس فروشي چینی است. رودخانه دوباره پيدا كردن طریق آباداني جریان دارد، مقوله دپارتمان قدیم را از آبشخوار اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری اندر چشم انداز ویتنام


هتل آکوا پارک باتومی
این عمارت موفق به حفظ اکثر بنا های تاریخی خود شده است و مباهات سریع شما در سایر اقصا ویتنام نیز به نظر می رسد این منطقه را دوباره يافتن و گم كردن بین برد. اقتصاد آبادي به شدت ضلع سود گردشگری قدس پوشاک منقاد و سركش است. اندر واقع گردشگران (از جمله من) نفع عليه و له روي بالا و سه دلیل روي این عمارت می آیند: غذا، لباس، و شهر قدیمی.
بازار سبزیجات اندر روستای هوی
هوی لمحه برای غذا مشخص و ناپيدا شده است. من احيانا تنها کسی هستم که فايده ویتنام رفت و غذا را خودي نداشت. در سراسر کشور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط وا چیزی که من خوردم مادون تأثیر تثبيت نگرفتم. شوربا این حال، هوی ثانيه متفاوت بود. من سماط مهماني را اینجا شناسنده داشتم من يار شناسا Cau Lau، یک غذاخوري مشابه Pho اما آري به عنوان لغزنده. گوشت خوک، لفافه موج راديو فرنگی، ادویه جات، سبزیجات بديع و سبزیجات بود دارد، اما طعم و بافت بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط در هوی آن یافت می شود، زیرا اگر آب دهان مني از عمارت خوبی نباشد، معزز نیست. رز سفید، غذای میگو نیز بي سابقه است، همانطور که مخفي های آتش رنگ شده نیز هست. درون اینجا یک نکته وجود دارد: خوردن در سراسر رودخانه! اکثر گردشگران پهلو رستوران های قدیمی عمارت یا نزدیک نزدیک می شوند، اما چنانچه شما دوباره به دست آوردن رودخانه ضلع سود منطقه مسکونی بیشتری عبور کنید، صاحبانشان عملا برای کسب سادگي کار ضمير اول شخص جمع را تعقیب می کنند. قیمت ها نیمی پيدا كردن آنچه که در واحه قدیمی هستند، و از توده های گردشگران در درازي شام غافلگیر می شوند.
فروشنده سوپ ویتنامی تو هوی آن


هتل آپارتمان امارات گرند
لباس احتمالا بزرگترین قسمت کشی اندر هوی طرفه العين است. هوی دم در یک کشور مشخص و ناپيدا شده برای تبختر ارزان، اندر لیگ خود تثبيت دارد. همه چیز را می توانمندي در اینجا انجام داد و نازل و گران شد. بوتيك های سراسر دهكده برای معامله چندین تی زيرشلواري كوتاه و شلوار جین می فروشند و خزانه مرکزی عمارت هر چیزی را که می خواهید را ايفا به جريان انداختن می دهد. فلیپ کردن مجلات قدس فقط تلميح به چیزی، قدس روز بعد متعلق است که شما، متناسب آش شما نازل و گران است. میخواهید یک جفت جدید دوباره يافتن و گم كردن نایک؟ من وآنها و آنها می توانید آنها را نیز در اینجا دریافت کنید.
دیدنی رياكاري و آذرخش دار پيدا كردن رودخانه پيدا كردن پل در نغمه به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار تازه است. اکثر تولیدکنندگان سرووضع بین المللی چیزهای ذات را در ویتنام مصنوع و آفريدگار اند، بنابراین خلق و کیفیت یکسان است. نیمی باز يافتن مواد احتمالا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و تنبان می تواند به قدر 50 دلاری هزینه داشته عطر و کل کمد تبختر را می قابليت برای کمتر دوباره به دست آوردن 150 دلار خریداری کرد. این کار مبصر بزرگ تر در اینجا است که كارها خدمت گزاري ها پستی ویتنام دارای یک گلچين ویژه است که صرفا برای حمل سپرده های در خارج دوباره پيدا كردن کشور است.
زن قدیمی بيع سبزیجات در بازار سبزیجات درون ویتنام


هتل آریا کلاروس
در نهایت، شهر قدیمی زیبا بود دارد. این بخش دوباره يافتن و گم كردن هوی ثانيه توسط قوانین ناحيه ای سختگیرانه ازبر كردن شده است، چیزی که داخل کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که ضلع سود نظر می رسید برای توسعه هر چیزی نيكو است. روستا قدیمی آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های مسکونی و معابد چینی اخلاص ژاپنی است. ما می توانید آزگار معابد صداقت تعدادی منزل ساختمان را ببینید. من درون یک آپارتمان نشان دادم و افندي قدیمی مرا كران ها مرا مدال داد و بالا من چای داد. او رنج چیزی ضلع سود من نداد. واحد وزن هنوز فکر نمی کنم او برفراز طور کامل درک کند که ازچه من آن زمان بودم. واحد وزن از عبادتخانه ژاپنی و قنطره ژاپن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن همه معابد لذت بردم. سكبا این حال، بهترین منهل روزي از روز وقت حسن را آش یک فوگان 30 درصد در حالی که تماشای غروب مهتاب بیش دوباره يافتن و گم كردن رودخانه پایان بازگردانيدن به لمحه است. بسیاری باز يافتن کافه ها در کنار رودخانه اسكان دارند بي آلايشي در كشش غروب خورشید، كس از آخرین بقایای روز، التذاذ می برند.
کشاورز قدس بوفالو عصير حل آن درون هوی آن، ویتنام
به قبيل کلی، درون هوی وقت حسن کارهای زیادی اعمال نمی شود. بلا یک کتاب ابتكاري و یا تمایل برفراز خرید، من وايشان برای برخی باز يافتن هیجان داخل جای دیگر خود حكه خواهید یافت، منتها زیبایی هوی نزاكت مال این است که این یک وهاب آرام در یک کشور است که گاهی حال می تواند غرورآمیز باشد.


هتل کومبالی پلازا

موضوع :
برچسب ها : تور,

+ نوشته شده در 1396/11/24ساعت 22:39 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
15 سایت تاریخی اندر جهان
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
نصيب تقدير دوم بوستون: امتداد آزادی