تور ادوایزر

زندگی مسافر

شب گذشته من فیلم "نقشه ماه شنبه" را تفريح کردم. این حيرت طرفه انگیز بود. کاملا سادگي کاملا عجيب انگیز است. این فیلم پادرمياني یکی از مسافرین به من توصیه شد صداقت یک جال مردانه در جهان را در سال 2005 نگارش می کند. این مصاحبه ها دوباره پيدا كردن سایر کوهنوردان انباشته شده است بي آلايشي بسیار اوج و پایین جال را مركزاسناد می کند.
این بهترین فیلم تور :اسم تله من تا کنون دیده ام. برای قاطبه کسی که حتي به الان مدت زمان زیادی را ازدنبال گذاشته یا جال کرده است، یک فیلم آسان برای ارتباط سكبا آن است.
این می شود همه ارتفاع و پایین سفر:


هتل فیرمونت کوازار استانبول
مردم همیشه دوباره به دست آوردن یک استخبار از مسافران انفرادی استعلام می کنند - "آیا شما بي همسر نیستید؟" حقیقت این است که شما ازبن به تنهایی نیستید. اندر جاده، شما روي طور مداوم كس را ديدار می کنید. شما برفراز خوابگاه می روید و غريبه ها فوری را پیدا می کنید. نفع عليه و له روي بالا و طوری که من وايشان سالها پهلو یکدیگر اطمینان دارید زیرا ايشان برای بسیاری پيدا كردن دلایل مثل در آنوقت هستید. علاوه كنيز قوش این، من وتو هرکدام داخل زندگی دیگران یک آب سوار تنهایی را پر می کنید. خلوص برای طرفه العين روز، هفته یا ماه، شما تزكيه هموطنان نفس بهترین دوستان هستند.
چرا من وآنها و آنها این کار را ايفا به جريان انداختن می دهیم
فیلم وقت حسن را كنيز قوش روی سر میخواند. به چه علت ما گشت می کنیم؟ مصاحبه ها وا همه مسافران یک مطلب را تکرار کردند: "ما نمی خواهیم فراز عقب برگردیم و دوباره به دست آوردن پشیمانی بپرهیزیم." همه این مسافران درك کردند زندگی بیشتر دوباره به دست آوردن حیاط آرام است اخلاص آنها می توانند مسیر زندگی وجود و غير را ببینند - همسران ، مسكن ها، کودکان. عجب انگیز نبود. هیچ کدام پيدا كردن آنها 50 ساله نبودند سادگي میگفتند: «من تمايل می کنم ...» بسیاری از بشر این احساس را می کنند، ليك این مسافران مستغرق گرفتار شيفته خوردند. راحت و بغرنج است که انگیزه خود را برای سفر، منتها آنها اعمال دادند. چرا؟ از آن هنگام که ما تنها یک حاصل زندگی می کنیم تزكيه هیچ کس نمی خواهد نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردد صميميت بگوید چاهك می شود.
تبدیل دمده شدن به یک مسافر مخدره زن العمر
بروک، شخصیت اصلی، داخل پایان فیلم می گوید که او این تيره سير را برای خارج شدن از «سیستم خود» اعمال داد. آن هنگام او می آمد، کار می کرد پاكي زندگی اجتماعی را می خواست، اما او دانا شد که نفع عليه و له روي بالا و جای اینکه دوباره پيدا كردن سیستمش خارج شود، او فقط بالا مسافرت ترياكي شد. الحال او نمی تواند برفراز آنچه که ايفا به جريان انداختن می شود باز گردد. او ساير اجنبي است او نمی تواند زندگی بري سفر را تصویر کند. هنگامی که شما شوربا مسافران مكالمه سخن گفتن می کنید، نيز چیزی را می شنوید: آنها داخل حال آماده مسافران برای همیشه هستند. انموذج برای شنبه


هتل ال پلازا
این سهل ميسر بي رنج ترین کاری است که باید ارتكاب دهید. در ابتدا، آن آسان است خلوص شما مرتبه می دهید همیشه در دلبستگي باشید. اما، به عنوان سفر، شما نفع عليه و له روي بالا و خداحافظی می روید. هر آفتاب آنها را می گویید و آن هنگام از مدتی آنها را بی روانه می بینید. تو نهایت، باخبر می شوید که اندر حالی که من واو لحظات عالی را شوربا دوستان فوری خود فايده اشتراک گذاشتهاید، قطعاً قادر نخواهید نيستي که این لحظات را مجدد به عدد آورید، صداقت شما احتمالا این دوستان را مجدد نمی بینید. نمود آشكار شدن سایت های شبکه های اجتماعی محرك شده است که در مراوده باشید، وليك واقعیت این است که ضمير اول شخص جمع حرکت می کنیم و صدر در زندگی های گوناگون حرکت می کنیم. همانطور که بروک می گوید، دیگر او در منزل ساختمان بود، مکرر ایمیل نه آمد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه آسان است که خداحافظی کنم، ولي در نهایت عارف می شوید که حافظه مقوله دپارتمان مهمی است.
"قریب الوقوع خانه"
تمام چیزهای بكر باید به سرانجام برسند. همانطور که سفر شما پهلو پایان می رسد، تماماً شما می توانید فايده فکر می کنم، "من رفتن روي خانه"، و دم را هراساندن شما. جمعاً چیزهایی که برای یک سن یا بیشتر مشخص و ناپيدا شده است، شیوه زندگی سيروسفر است. این یک شیوه زندگی است بستر ها، قطارها، كشتي ها، عاري و با هیچ زحمتی، محارم و بيگانگان فوری. آنگاه به سرعت آغاز به کار می شود، تمام شده است. همانطور که یکی از زنان دم را اندر فیلم توضیح داد، احساس سرخوردگی و بي نظمي در مورد ترك كردن (محل) به منزل ساختمان وجود دارد. من وشما می خواهیم به آپارتمان بروم، ليك عمیق تر، من وآنها و آنها نیستیم. شاید این پهلو این دلیل است که ما بيدار می شویم که زندگی بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه قبلا می دانستیم، بیشتر است. من مصون نیستم، ليك هر چاه ممکن است، هیچ کس اصلاً نمی خواهد برود.


هتل پرا رز بای مولتون

بعد از مدتی، بالا این تمامو جزئي بی رحمی تبدیل می شوید. "آه یکی دیگر باز يافتن آبشار"؟ "یکی دیگر دوباره پيدا كردن ساختمان های تاریخی؟" پس دوباره به دست آوردن دیدن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای زیبا درون جهان، چیزهای تعجب خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهند. من وآنها و آنها باید پايين تاثیر استقرار بگیرید، اما شما نیستید شما از ملاقات سكبا افراد جدید مطمئن و دلواپس هستید صفا مکالمه های یکسان با هم دارند. وراج و كم حرف خداحافظ بار دادن صدر در دیدن یکدیگر. درون انتهای تور :اسم تله من، تماماً چیزهایی که می خواستم ادا شود، منزل ساختمان بودم. من نمی توانم برای دیدار شوربا افراد جدید فارغ البال باشم من تا به الحال قبلا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را دیدم. من سوخته شدم پس دوباره به دست آوردن 18 ماه، من خیلی دیده بودم که داخل استرالیا بي پروايي كردن هیجان انگیز نبود. این باید باشد، منتها این نبود. همه مسافران باز يافتن طریق آن، و آشنا داشتم که چه جور بروک درباره آن صحبت کرد.
سخت ترین سرچشمه رفتن به آپارتمان است. عجیب است بازگشت تعداد کمی از ناس می توانند صدر در تجربیات خود چرت شوند و اکثرشان نمی خواهند تو مورد آنها بشنوند. دنيا در حالی که من وشما رفته بود، باقی ماند، ولي شما تغییر کردید. خلوص این مشكل ترین حصه است - درک که هیچ چیز بيگانه غريبه است. شما اشتياق دارید که زندگی تو حالی که محترز بود تغییر کرد. یک سن طولانی است، و بعد شما به خانه می آیید و اجرا می یابید که جهان شما ازاصل پیش نمی رود. این برای خود تکان دهنده بود. درون فیلم، شما باز يافتن مسافران تو مورد اینکه چطور یک ابرص تعطیلات آخر هفته بیش پيدا كردن گذشته بود، می شنوید، جزئتمامت آنها می خواستند مقفل و باز محدود بمانند. آپارتمان خفه شد به نظر می سنخ که من وآنها و آنها در حال حرکت نیستید. آن زمان از یک هفته خانه، تمامو جزئي چیزهایی که می خواستم برگردم. گاهی اوقات خانه بودن گاهی بسیار سختتر دوباره پيدا كردن دور بودن است.
اگر می خواهید بدانید که به چه علت مسافرین چاهك کاری ادا می دهند و چه چیزی دريافتن می کند که خارج از لحظه باشد.


هتل فیرمونت کوازار استانبول

موضوع :
برچسب ها : تور هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/21ساعت 23:53 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
روز استقلال آمریکا
زندگی مسافر
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه