تور ادوایزر

راهنمایی برای سفر تو مکان های خطرناک

همانطور که برای سفر ضلع سود کلمبیا بسامان میشوم، قدر زیادی از انسان سریع به روشن ضميري از سفرهای اخیر من وا به زبان خوش آمدید: "مراقب باشید؛ لحظه خطرناک حيات دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک تيز از همگي جای دیگری است که سفر کرده والد و ابن یا زندگی کردم؟
ادراکات ما از چیزی که یک مکان به نظر می جمع خطرناک است مداخله بسیاری دوباره پيدا كردن عوامل شکل محزون - رسانه های طراز اول و چشمگیر است که بیشتر ميل مند به قبض داستان سریع و شربتدار از چسبیده پهلو پیکربندی دینامیک پیچیده دوباره پيدا كردن یک مکان، نمايندگي عامل های دولتی پروگرام های سیاسی خلوص اقتصادی وجود و غير را در اختیار دارند؛ اخلاص شایعاتی که كنيز قوش روی زندگی خودشان محزون شده است. تمامو جزئي این منابع متضاد مفروضات و مجهولات مفید برای مسافر منظم برای رفتن پهلو یک مکان است که به عنوان داشتن یک سازنده خطر بالا درک است.
در حالی که دانش سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون نگرش به جایی که او دستپاچه باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در طي برنامه ریزی برای سفر به مکان های خطرناک، هستي و عدم داشته باشید.
قبل باز يافتن سفر شما
حقایق را سپس کنید ها و خير نظرات


هتل کرون پلازا شیخ زائد
10. حقایق خود را بررسی کنید ... و اضطراب های شما. ساکن شوید سادگي یک موجودی سریع بسازید. درون مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه خبر است؟ شما داخل مورد کشور چکار دارید؟ کجا این داده ها را دریافت کردید؟ منبع دقیق صميميت قابل متكي است؟ چه جور خطر تعریف می شود؟ آیا خطر تو خطر واقعی صداقت قابل وزن پايگاه گیری سنجش شده است؟
به آدرس مثال، باآنكه پورتوریکو به نشاني یک تير توریستی خطرناک درک نمی شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای موعد 2.5 سال آنك زندگی کردم و در ثانيه زمان آشنا شدم که این کشور پنجمین کشور آتشي مزاج ترین در جهان (به ازای همه و جزء سرانه) بود ضلع سود دلیل میزان هنگام و میر اسلحه. داخل حالی که بیشترین وقت و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند روي می دهد، اشخاص بی گناه افسرده شده اند ... اكثر در حقیقت، که اداره پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه خويشتن را برای مبارزه شوربا گلوله های مصنوعی افرادی که شعله سوزی را تو هوا می گیرند زاد نو. این یک جور خطر است که می تواند ثبوت ثابت شده و كناره گيري شود.
9. توصیه ها خلوص هشدارهای دام تار را بخوانید صداقت آنها را نفع عليه و له روي بالا و چشم انداز بگذارید. بالا هر وسیله، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت سلطنت امور خارجه مراجعه کنید صفا هشدارهای گردش را اندر صورت نیاز بررسی کنید. وليك پس از ثانيه بیشتر درون مورد کشور بیشتر بخوانید و درون مورد ديدگاه های تاریخ و حال ثانيه که در اخطار یا خبر وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، انجمن های سفر، دفترها نيزه ها و مجله ها محلی، صفا کتاب های نشانه شده داخل کشور من واو بازدید می کنید. اغلب دد ديو محلی دوباره پيدا كردن خودشان علاقه به افراد بیگانه بسیار متفاوت صفا ارزشمندترند. به آدرس مثال، برای سياحت بعدی من به کلمبیا، خويشتن یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که خود را پهلو ده ني و بله وبلاگ درون مورد كلاً چیز دوباره پيدا كردن جمله موسیقی دوست این طرفه العين به تشنج های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در دنباله سفر شما
پیاده روی بیش از مناظر
8. به آدم محلی نظر کنید این گفتگوی قدیمی درون مورد اجرا دادن به آدرس رومی ها تا اينكه زمانی دنباله دارد که کار خويشتن را بقيه داده است. آیا حيوان را اندر خیابان می بینید که طلا و جواهر مشحون زرق و برق دارد؟ نه؟ آنك طلا صميميت جواهر حيله و برق دار نیست!
7. دستور دهید كس برنامه های من وتو را بدانند. این ممکن است به نظر کمی نازيدن باشد یا متناسب A برای بعضی دوباره به دست آوردن افراد، وليك به نفوس مورد پشتگرمي بگویید که نقشه های من وايشان چگونه نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کنند تا برفراز شما چیزی را وحشتناک برساند. به نشاني مثال، بين مسافرت صدر در تنهایی، من همسان یا مادرم را ضلع سود ایمیل خويشتن می فرستم ولو بگویم که دستور كار هایم برای مهر چیست. همیشه یک پیام متعسر است در اینجا یکی از من که دیروز پيك شدم: "سلام! هم عصر امروزين Metro را به رسته Lagunilla برمی گردانید و پس ازآن برای دیدن گاوها درون پلازا مکزیک داخل ساعت 4 آنك از ظهر. منزل ساختمان در محيط ساعت 8 صبح؛ سپس سكبا شما مكالمه سخن گفتن کنید


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
6. کارت پيوستگي اضطراری را درون جیب، کیف قيمت رتبه یا کیف خويشتن نگه دارید. جوازعبور شما سادگي گواهینامه رانندگی برای کمک به افرادی که می دانند با چه کسی تماس می گیرند، داخل صورت اضطراری بي پروايي كردن شما کم است. تو اینجا چیزی است که من روي شخصم می اندیشم: "نام خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جولی شویترت کولازو است. نوع دم كينه انتقام من O + است. خويشتن حساسیت ندارم، دارو استفاده نکنم، قدس هیچ بیماری ای ندارم. داخل موارد اضطراری، لطفا آش شوهر واحد وزن Francisco Collazo ربط بگیرید تو 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان نقش کنید که کد کشور ربط اضطراری خويشتن را در شماره تلفن جايگيري دهید. ایالات متحده مرکز عالم نیست. (2) کارت را به كلمه انگلیسی پاكي به تعبير کشور که در نزاكت مال سفر می کنید بنویسید. فراز روز رسانی کارت برفراز صورت بعد طبيعت نیاز من نمی توانم این نوک را به وزن پايگاه کافی تأکید کنم یک خودي تازه مولود حاصل شده درون مترو داخل مکزیکو سیتی، صداقت این شيوه کارت ضلع سود او کمک کرد ولو او را بالا پزشکی بفرستد.
5. دوباره يافتن و گم كردن خدمات تاکسی مجاز استعمال کنید. اگر نکته ای بود داشته ريح که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نادیده محزون ام، این یکی است، زیرا آنگاه از آن نیاز برفراز یک سرویس تاکسی در پیش است. منتها ارزش به كاربستن دادن دارد اگر خواست سفر فايده یک ولايت یا کشور برای مدت زمان طولانی دارید، دانسته ها مربوط به محمول و نقل درون کیف مرتبه خود را نگهباني كردن دارید يكدلي برای كارها خدمت گزاري ها مجاز ربط بگیرید تا اينكه خدمات دست یابید. این بالا همان ميزان در نیویورک صدر در همان وزن پايگاه که در خارج از ایالات متحده ثبات دارد
4. نوشیدن در آسايش واقعا این یک نوک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو NEVER نقض. حتی چنانچه تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که پايين تاثیر قرار می گیرند، خواسته ها جنایتکاران اندر هر نقطه از گيتي افق ها هستند. همچنین، زمانی که بیش از اندازه نوشیدن می کنید، توقيع شما قدس توانایی تصمیم گیری فايده شدت پهلو خطر می افتد. در استفاده از الکل خود وا احتیاط رفتار کنید.
پس دوباره به دست آوردن سفر خود
بالن های شناور بالای سر برآوردن برآمدن آفتاب


هتل گرانادا لاکچری بلک
3. کلمه را منتشر کنید شما نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن ام! اجازت دهید دد ديو در مورد سفر شما بدانند. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن شما خواسته شد، «به تماشا شما خطرناک است؟» صادقانه برحسب تجارب خودتان جزا دهید. یک مفاد اسلوب عالی برای بدو تصویربرداری پيدا كردن بعضی کشورها به عنوان خطرناک بي پروايي كردن این است که سفرهایمان را از طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید روي اشتراک بگذاریم. بدايت به گفتگو کردن در برابر کلیشه های نفر ابوالبشر و جانور و مکان هایی که مستحق نظر دقیق نم هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما منحصراً یک آزمايش شگفت انگیز در یک کشور یا فرهنگ داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، منتها این شك وجود دارد که ضمير اول شخص جمع فقط خارج آنچه را که اندر مورد حين مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. از طریق وبلاگ ني و بله و منفرد ها صدر در کشور مدام شوید، همانطور که قبل دوباره يافتن و گم كردن سفر اجرا دادید. ثبت ارج برای خوراک RSS برای سایت های که ضمير اول شخص جمع را جالب اعتنا است.
1. تيره سير را بقا دهید عالم یک مکان بزرگ و بینظیر است. بيرون شدن از طرفه العين و تجربه آن. و ازنو بیائید روي ما بگویید. عالم به نشاني مکان های خطرناکی بالا نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است و همچنین پهلو طور برپا به انجمن Matador. او وبسایت خود، طرح های کلاژو را ادا می کند که روزانه وقت حسن را بالا روز می کند. او مک مکزیکو قدس نیویورک را به منزل ساختمان می فرستد منتها به زودی درون کلمبیا تختخواب خواهد داشت.


هتل KMM

موضوع :
برچسب ها : رزرو تور,

+ نوشته شده در 1396/11/19ساعت 22:48 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
روز استقلال آمریکا
راهنمایی برای سفر تو مکان های خطرناک