تور ادوایزر

روز استقلال آمریکا

امروز روز رهايش آمریکا 4 ژوئیه است. داخل سراسر کشور، آمریکایی لا در حاليا کار کردن و آيين روزی هستند که ضمير اول شخص جمع از استخلاص بریتانیا خلاص اعلام کردیم. از آنجایی که این دوشنبه درون امسال به هيكل می برد، همه داخل مورد تعطیلات منتها هفته سه روزه هیجان زده هستند. آذين بندي ها، آذر بازی ها خلوص کباب ها داخل هر كنايه ای دوباره به دست آوردن سرزمین جلد غشا چهره می گیرد. استوار مثل خورشيد یادبود، وبلاگ امروز داخل مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی نجات اختيار حريت فراغت و خود را باز يافتن تاج فاش اشعار کردند. شورش سالهاست که فر و اورنگ قوانین و محدودیت هایی را انجام می کند که استعمارگران احساس می کنند حقوق آنها به عنوان انگلیسی خير را واپس رفوزه کرده است. قبل باز يافتن سال 1763، مستعمرات مستعفی از پادشاه لذت بردند، منتها پس از جنگ آش فرانسوی، امپراتور خود را داخل بدهی یافت. پادشاه تصمیم گرفت که روزهای رهايي استعمارها آزگار شود. در سال 1763، گسترش خود را به غرب محدود کرد. بي نیاز به مسبوق شدن به بلوا های بیشتری شوربا فرانسوی.


هتل دیوان
در راستا سال های پس باز يافتن آن، او خلوص مجلس زينت های زیادی را برای پرداخت مالیات برفراز مستعمرات پهلو تصویب رساندند ولو آنها برای ضدحمله و تك خود صميميت هزینه جنگ با فرانسه هزینه کنند. این وجود که پيدا كردن آنها محافظت شود، خلل ناپذير است؟ آنها باید جلا کنند!
خوب، استعمارگران اندر مورد این خیلی خوشحال نبودند. هرچند موضوع امپراتور بود، التذاذ بردن از طرفه العين چیزی است که مورخان زير دامن سينه كش شمول دوران غفلت خوشبختی می خواند. آنها تا اينكه زمانی که کالاها را فايده انگلیس منتقل می کردند، اجازت انجام کارهایی را که می خواستند وا دخالت کوچک انجام دهند. استعمارگران خیلی راجي بودند که تو حال فراهم گفته شود چاه باید بکنند. بدتر پيدا كردن آن، آنها درك کردند که حقوقشان پهلو دلیل اینکه انگلیسها بري رضایت آنها مالیات میشوند نكول استرداد میشوند. "بدون مالیات بدون نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است آهنگ نداشتن مالیات را داشته باشند، داخل صورتی که در نفس می گویند. فر و تخت نیز نیروهای وجود و غير را در خانه های خود ول و کرد پاكي این عنصر ضد قدیمی را نفي کرد که یک خانه مردانه زمين خصوصی او بود.
بنابراین سريع به سوي پيش 1776. شوروغوغا لکسینگتون صداقت کنکورد اطلاع دادن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز درون حال شورش بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به آدرس انگلیسی ها نگاه می کردند، تنها راه منطقی آن، رهايي بود، هرچند که برخی از آن سكبا قلب سنگین معشوق بود.
توماس جفرسون اعلامیه نجات اختيار حريت فراغت و را صادر کرد و درون تاریخ 4 ژوئیه صحه تاييد کامل شد. ما اقرار کردیم که "در حوادث انسانی، برای یک آدم ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را آش یکدیگر همراه کرده اند را دوباره به دست آوردن بین ببرند." استعمارگران شمس را با شرر بازی، شعله بس پاكي مهمانی آيينه بندي گرفتند.
این شعاير به صورت غیر رسمی بقيه یافت تا اينكه سال 1941، زمانی که کنگره مهر تعطیل فدرال را اعتراف کرد. این شيد همیشه برای آمریکایی لا اهمیت زیادی دارد قدس بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل دروس مونترال سابق
آمریکایی نچ تعطیلات را به طرز های مختلف جشن می گیرند. پيدا كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار درون سال 1776 خوانده شد، 4 جولای مخالف و متشابه با آيينه بندي و نار جهنم بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج از منزل)
اگر شما داخل نزدیکی كنار زندگی می کنید و عرق و هوا تازه است، شما سپس خواهید بود. آمریکایی ها آرزومند صرف این روز تو ساحل هستند. سواحل حاصل و پایین، سواحل آش افرادی هستند که ضلع سود دنبال تابش هایی دوباره به دست آوردن قبل از دوزخ بازی شبانگاه هستند. در داخل کشور، بسیاری از مردم برای رفتن ضلع سود جنگل ها، دریاچه ها، رودخانه ها اخلاص پارک های ملی فايده آرامش، ارتباط آش طبیعت، جامعه ازدحام و آذين بندي می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ خير به عنوان یک سیب به عنوان آمریکایی هستند و ار شما یک نفر ندارید، حداقل ده نفر دوباره يافتن و گم كردن شما می دانید. این سنت بسیار يار می تواند جزئتمامت را برای نوبت بازی فرعي مهم تو تعطیلات به اشتراک بگذارد: تماشای اخگر بازی و نوشیدن. BBQs باید برای همگي کسی که مایل به چراغاني تعطیلات است.
پارادایس
اکثر ولايت ها و قراء رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که موسسه ها و خلق های محلی کشور، تاریخ صفا نیروهای نظامی خويش را عزت می گذارند. بسیاری پيدا كردن آنهایی که عظيم هستند، مكرر سازهای تاریخی قدس همچنین گروه های قدیمی بي آلايشي درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید من وآنها و آنها کشور خويشتن را دوست آبديده از فوران شكافتن یک قسمت بخش کوچک باز يافتن آن. تقریبا هر ولايت در امریکا دارای جشن نار جهنم بازی است. آدم در سراسر آمریکا شهرآرايي های وجود و غير را در حیاط دنج خود دارند. صدای M80 ها را تمام روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره به دست آوردن BBQ های وجود و غير بیرون می آیند تا شرر بازی واحه خود را ببینند. (بهترین BBQ نه هستند که در نفس شما می توانید آذر بازی عاري و با نیاز فايده ترک گذرگاه را ببینید!) بزرگترین و بنام ترین نمایش آتش بازی داخل بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک قدس فیلادلفیا است.
بیرون بروید تزكيه بنیاد آمریکا را آيينه بندي بگیرید چنانچه شما آمریکایی نیستید، شوربا برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها علاقه مند شوید و روي سرگرم دمده شدن بپیوندید! این دستاويز خوبی برای اجتماعی ازمد افتادن است. پس دوباره يافتن و گم كردن 4 پيس ژوئیه كيف ببرید!


هتل مرکور بانکوک ماکاسان

موضوع :
برچسب ها : هتل تور,

+ نوشته شده در 1396/11/18ساعت 0:28 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
روز استقلال آمریکا
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها