تور ادوایزر

نيمروز جهات آمریکا

 من مدت ثالث هفته در اطراف "جنوب" رانندگی کردم و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استعمال کردم ولو فرصتی برای این منطقه مرتب شود. جایی که خود هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مفهوم پیش انگار من از جنوب این حيات که این سرزمین دوباره پيدا كردن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه صميميت خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم اضطراب داخلی هنوز استمرار داشت و طرفه العين را با سطل زباله، پارک تریلر، رعنا ها و شخصیت های بافرهنگ گاه پهلو گاه لبالب کرد. گذشته دوباره به دست آوردن چند آبادي بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی نيستي ندارد و اذن دادن آنها به اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر ساده بود، ولي این دیدگاه تقویت شده مداخله آنچه که من در تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که نيمروز جهات مالیات می دهد بي آلايشي بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و روي این دلیل که بالاترین میزان خاكروبه جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء استفاده از کودک سادگي همسر، قدس سوء استعمال مواد اندر کشور. در کل، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید نمونه کشوری فرهنگی بود، پاكي من سردماغ شدم که ازپايه به آن زمان نرفته ام.


هتل کلاب هراکلس
اما من فراز کشور سياحت کرده بودم، صداقت یا بهتر یا بدتر، قبله بخشی دوباره پيدا كردن کشور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
مسافرت تو مورد دیدن مکان های جدید، آزمايش افراد جدید و اذن رفتن به چمدان ضمير اول شخص جمع است. این فرجه من نيستي که ناحيه را ببیند سادگي فرصتی برای دیدن آنچه که دايم بود و نادرست بود. آیا به حدي بد هستي و عدم که فکر می کردم این بود؟ یا این همه گزند تعدي و اذیت بود؟
مثل همگي کلیشه ها، کمی حقیقت و اغراق زیاد بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن رانندگی دوباره پيدا كردن یک رکورد خوب جنوب، من انتما به زندگی نواحي پهلوها کمتر عاطفه حس منفی می کنم. در حین رانندگی، من خبير شدم که بسیاری از فرق های فرهنگی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم هستي و عدم داشت- قدس بعضی من حين را نداشتم. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که شناسا شدم این است که كلاً چیز درون رادیو، یا کشور، مسیحی، توصيه یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. ارمل یک یا نوبت ایستگاه نيستي دارد که راک جدید / پاپ / راپ متفرق می کنند. من واو قطعا وساطت رادیو می توانید بگویید که حتي چه قدر "جنوب" من وايشان واقعا هستید. هنگامی که پاپ صدر در یک ایستگاه ته می یابد تزكيه کشور هفت را می گیرد، می دانید که تو جنوب عمیق هستید. وقتی مادر مقابل ثابت است، شما فايده سمت خصلت بروید.
یک خانه قدیمی در ساوانا، جورجیا غذا داخل اینجا یک مقصد از شیوه زندگی توابع ای است که آنها مهارت یافته اند. من خبردار شدم که درون بیرون از بسیاری دوباره به دست آوردن شهرهای بزرگ، بسیاری دوباره پيدا كردن ساکنان جنوبی در حال توسعه در تولید کوکی لا هستند. این پهلو ویژه درون شرق آلاباما ثابت است. جمعاً این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین معيوب بود). جزئتمامت چیز یک کابوس حومه ای مدرن نيستي و همانندت بالا فروشگاه ها صميميت رستوران هایشان اتساع یافت.
بالا شمال، حتی در خارج باز يافتن شهرها، من وايشان تمایل داریم مطعم های محلی صداقت منحصر صدر در فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، من وشما غذاهای Applebee، Chili صميميت فست فود داریم، ولي این غذای "خوب" برای ما نیست. ضلع سود پایین درون اینجا، فراز نظر می دسته که حين زنجیر غذاهای طرفه است. هنگامی که شما داخل مورد مهمانخانه های مورد اشتياق خود از انسان می پرسید، طبق معمول یک زنجیر است. "من خويش Chick Fil A." "من مشتاق Cracker Barrel." ضمير اول شخص جمع به وقت حسن زنجیرها به نشاني آخرین پاكي ارزان مرطوب رفت بي آلايشي آمد، ها و خير انتخاب اول. این فقط در شهرهای مبصر بزرگ تر بود که تمایل داشتید مطعم های نابالغ را ببینید.


هتل ریوا تقسیم
علی رغم تماماً اینها، نيمروز جهات دارای ویژگی های عالی است، اخلاص من شوربا نظر بهتر دم را دوباره به دست آوردن زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آمده ام. محلول ذوب خوي بزاق و هوا داغ است، شهرهای گرم، اناث داغ، لهجه گرم، پاكي غذای Creole حتی داغتر. دد ديو هم بسیار محبت آميز و عداوت آميز و مودب بودند. این بوستونی عجیب خلوص غریب نيستي که در خیابان طرز می ذهاب یا ایستاده نيستي و حيوان با من گفتگو می کردند. آنها همچنین تندتند در كنارها و شمال حرکت می کنند. آنها به حد همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن دوباره يافتن و گم كردن طریق نيمروز جهات یک امتحان افتتاحیه ديده بود که به من اندر مورد نگرش شمال من نسبت به مردم، زمان صفا مکان اعتنا زیادی می کرد. این نیز درون بخشی پيدا كردن کشور واحد وزن من را كيفيت انتقاد ايستادگي داده است.
من خبردار شدم که ناس در اینجا خیلی عقب نیستند قدس بعضی دوباره پيدا كردن آنها تو قرن 21 زندگی می کنند، به رغم رابطه داشتن هیچ شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد واقعی حمل و تكرارمطلب عمومی درون هر کجا. (آتلانتا، خود بیشتر مانوس دارم گر شما ترن داشته باشید!). برخی از شهرهای شگفت انگیز که من به آن سفر می کردم، بالا ویژه نیواورلئان، ساوانا قدس چارلستون بودم.
این زیبایی گشت است. این ياد شما را مسدود و آزاد می کند صميميت کلیشه ني و بله را از بین می برد. این کار ما را سوق دادن می کند وا مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و صدر در شما در درک راه های دیگر زندگی کمک می کند. من تو جنوب منتظر نیستم، وليكن در حال تامين آن را بهتر درک می کنم، قدس این جایی است که بي نشاط خواهم شد که از حين بازدید کنم.


هتل دی مجستیک

موضوع :
برچسب ها : تور,

+ نوشته شده در 1396/11/15ساعت 20:18 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
15 سایت تاریخی اندر جهان
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
نصيب تقدير دوم بوستون: امتداد آزادی