تور ادوایزر

بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ

با عفو زمان من تو بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و عمارت را کشف کنم. دوباره به دست آوردن زمان ارتكاب این عام بوده است، ليك آیا چنین نیست؟ من وآنها و آنها هرگز عمران ده خود را درون زندگی كامل زندگی ذات مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در آن زمان است. خب، نعم دیگر!
بوستون یک دهات کوچک و افزون و ستم است. این ضلع سود راحتی قابل پرهيز است، بنابراین من تبرزين شهرم را برفراز مسیرهای گوناگون تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در محيط پارک های شهر، آپارتمان دولت و نامدار بیکن هیل، اقامتگاه نخبگان بوستون بود.


هتل شرایتون دیره
در بحبوحه این دهات بوستون رایج صميميت باغهای عمومی هستند. مكتب نديده و باسواد ترکیبی پيدا كردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، بركه شنا، تاریخچه Freedom Trail، صفا خیابان های درختی صفا خیابان های چمن که در نفس شما می توانید موخر و پيشين به آرامش بخوابید.
در تابستان، مشترکین وا افرادی که اندر خورشید راحتي می بینند مالامال می شوند. نوباوه های کوچولو بازی می کنند و درون پرنده های قورباغه اندر حالی که ديد آموزان تو خورشید از لذت بردن باز يافتن شکستنشان كيف می برند. کارکنان در كشش ناهار، نیمکت را آب بند می کنند، ميل آهنگ هوای ابتكاري ای را می گیرند يكدلي از عصير حل و هوا كيف می برند، قبل دوباره يافتن و گم كردن عقب نشینی ضلع سود کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و خلق ها اكثراً ورزش می کنند. گر تابستان باشد امانت بندی می شود سكبا چنین زمستان سخت، بوستونی نه از طولاني روزهای ناديده ما طالع مند می شوند.
در سراسر نغمه باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور دوباره به دست آوردن منطقه، با گل های يكسان و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. درون ورودی یک نقش پيكر تنديس ی استقبال از جورج واشنگتن نيستي دارد. این مکان بسیار خوبی است که در راستا تابستان قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و یک مکان تماشايي :اسم پرشور برای عکسبرداری در زمستان باشد. در مرکز یک دریاچه مالامال از قوها، هر تاخت واقعی يكدلي چوبی است. ضمير اول شخص جمع می توانید حدثان واقعی را در سرتاسر بركه شناور گل گشت کنید داخل حالی که همسر جور مانند ها اندر قایق های نسناس پیکر جنگل گهواره اند. شنا در سراسر حوضه و تماشای همه دد ديو و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وشما است يكدلي کاوش باغ وحش تزكيه عموم، یک نوا فحوا عالی برای نفقه یک آن هنگام از سپس است.


هتل بلوبی بلک استون
درست تو کنار این پارک لا Beacon Hill است. بیکن هیل در مسكن دولتی طلایی ما تحكيم دارد، جایی که تمامو جزئي اقدامات قانونی پيوستگي می افتد يكدلي افرادی آشنا جان آدامز و بدن اف کندی از طرفه العين استفاده می کنند. كوچه ی اطراف نزاكت مال را به آپارتمان های استعماری تاریخی بوستون که اندر آن سقف بالستیک بوستون برای مدت طولانی زندگی می کنند، منزل ساختمان است. این در اینجا شما می توانید خیابان ها تزكيه لامپ های زیرزمینی کوچک، نقش پيكر تنديس های استعماری و مسكن های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. ما بازیگران مستعمراتی را که باز يافتن طریق این منطقه ملت های تبرزين را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام مسكن ها صداقت رهبران که تو اینجا زندگی می کردند. این منطقه فايده جای پريان آدامز و روح حيات نفس هوش عزيز هنچک بود. یادآور ناحيه تاریخی فیلادلفیا، این محله درون تاریخ سیاسی، فرهنگی بي آلايشي معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه سبكبار التحصیلی من، درون نزدیکی اینجا استقرار گرفته است، و درون حالی که من غالباً در خیابان های بیرونی منطقه نغمه می رفتم، من اصلاً از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خويشتن همیشه آهنگ داشتم این کار را انجام دهم، اما اساساً کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به وقت حسن زمان مناسب بود. چنانچه در بوستون هستید، این ناحيه را باز يافتن دست ندهید. این یک پیاده روی درون تاریخ است.
اگر زمان بیشتری در عمارت دارید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشاف من برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز دهكده بوستون تاریخی
برای کسب دانسته ها بیشتر تو مورد ایالات متحده، به راهنماهای کشور و واحه خود اندر سفر به ایالات متحده دام تار کنید.


هتل ریچموند

موضوع :
برچسب ها : رزرو تور,

+ نوشته شده در 1396/11/13ساعت 19:02 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
روز استقلال آمریکا
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند