تور ادوایزر

15 سایت تاریخی اندر جهان

دنیای ممتلي از ذهن و ياد برای چیزهایی که برای دیدن، هر نوبت طبیعی و بشر ساخته شده است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های تاریخی حين گیر و اعتقاد نکردنی که توسط تمدن های باستانی خلق شده اند وجود دارد، گاهی اوقات متعسر است که آنها را بي انتها کنید که بهترین ها هستند. فکر کنید جزئتمامت لیست های شگفتی های تاریخی هستي و عدم دارد صداقت گاهی اوقات متفاوت است. تمام کس نفس را دارد، باز يافتن جمله من.
در زیر سایت های مورد تعشق من تو سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر پاساژ باید در برخی مواقع از متعلق بازدید کند (یا خیر. این برای شماست وليكن من فکر می کنم باید). فرهنگ این آوار ها بخشی از داستان بشریت است و پهلو همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را بهترین لا را مانوس دارم.
این دهكده ویران شده واقع درون جنوب پرو، درون بالای کوهی است که تنها آش قطار یا یک پیاده روی چهار روزه ورجاوند و نامتناسب دسترسی است. هیرام بیانگام تو سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی و غيرواقعي برای صحرانشيني اینکا بود، ليك زمانی که اسپانیا فايده منطقه هجوم کرد، حين را ترک کرد. (این نامي و بي نام به نشاني "شهر ضال اینکاها" بنام است، هرچند که به درستي Vilcabamba است). این مکان داخل سال 1983 به عنوان یک سایت میراث جهانی یونسکو آفريده شده بي آلايشي یکی پيدا كردن هفت عجایب جدید كرانه ها و انفس در عام 2007 به شمار می رود. نگرانی خويشاوندي به افزایش وزن پايگاه گردشگران برفراز محدودیت تعداد نفوس در این سایت منتج شده است، کسری از آنچه الزامي است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را محدود کنند، زیرا این سایت می تواند صدها عام دیگر ادامه یابد.


هتل بارون کربلا
برای راهنمایی های دام تار بیشتر تو پرو، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
این واحه شهرداری مایان یکی باز يافتن بزرگترین پاكي زیباترین ديوار های لحظه تمدن است و نیروی غالب درون دنیای مایان تو دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان داخل گواتمالا حادث :اسم تازه شده است، این پروا به شما اذن می دهد در ایندیانا جونز ذات را اندر صبح یا دیر اثنا شب اثنا مسافرت به آپارتمان ببرید اخلاص فقط شما و درخت زار است. این بسیار آرام است تزكيه برای یکی از بهترین خاطرات سياحت من خلق شده است. حتما شام را اندر پارک گذرانید، همانطور که سپس از طرفه العين واقعا دیدن متعلق را بلا جمعیت خواهید داشت. من صدر در ویژه باز يافتن دیدن وقوع خورشید دوباره پيدا كردن بالای معابد التذاذ بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: ولايت در پایان اغتشاش ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر داخل گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، هرم بزرگ، سلاطين مصر
آنها بیش از 3000 سن سن دارند تزكيه هنوز محنت ایده خوبی در مورد چگونگی پيدايش آنها صميميت نحوه پيدايش مصریان چندانكه دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). ثلاث اهرام به آكتور ها و اولاد ها نزدیک می شوند خلوص دارای مرتبه زیادی بيت هستند که هنوز (و نمی توانند) مقفل و باز محدود شوند. منظورم این است که آنها سرا های کوچکی را ایجاد کردند که مردم حتی نمی توانند دوباره به دست آوردن طریق نفس خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به قدر هرم بزرگ، ميانجيگري فرعون خفو آفريده شده است بي آلايشي دسترسی محدودی به لمحه دارد. هرم نه واقعا نادر انگیز دوباره پيدا كردن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان نازل و گران بود. (شما همچنین می توانید Sphinx داخل نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان وقت حسن را محققان می دانند و مطلب بسیاری پيدا كردن نظریه های مقدمه چيني هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، اندر فورم يكدلي آنگکور تام، آسیای نيمروز جهات شرقی
این عمران ده باستانی تو کامبوج، مرکز امپراتوری خمر حيات که اکثر آسیای نيمروز جهات شرقی را دائره می کرد. این امپراطوری كسرشان و افزايش کرد اما قبل از خلق معابد و ساختمان های نادره انگیز که سطح ها جوانب صدها سال غوك ها را احیا کردند.
اگر چاه آنگکور وات با گردشگران وديعه درستكاري است، هنوز هم حين گیر است. قدس مناطق آذركده به شمال سادگي جنوب، توریست های کمتر از پيرو اصلی آذرگاه را می بینند. (اگر چه، صدر در عقیده برخی دوباره پيدا كردن آنها به سادگی شمع سنگ آهک در الحال حاضر.)
معابد دلبر ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم اخلاص آنگکور ناقص هستند سادگي همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا عبادتگاهها را آروين کنید، باید گذراندن سوم یا پنج خورشيد را خریداری کنید. بهترین زمان برای دیدار، بامداد است قبل باز يافتن اینکه گروههای تيشه بزرگ ملتفت شوند تزكيه پس دوباره پيدا كردن گذراندن دیر رسیدن پهلو ایشان بمانند.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون آنگکور وات، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، پاكدامن گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا درون سومین فیلم ایندیانا جونز گمنام شد، زمانی که او برای پیدا کردن پاكيزه گریل برفراز کار می رفت. این سایت داخل سال 1812 وساطت کشف سوئیس کشف شد که بعضی از قبایل محلی را در ثانيه جا ته کرد. قبل دوباره پيدا كردن آن، وقت حسن را به آفاق غرب فراموش شده است. گر چه تاسیس وقت حسن ناشناخته است، بالا نظر می سنخ که این نگرش در اوایل مائه ششم قبل دوباره به دست آوردن میلاد مهاجران بوده است. فرود حکومت رومی، این سایت سريع کاهش یافت و ولو اواخر مائه چهارم رها شد. داخل سال 1985، پترا فراز یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد پاكي اخیرا به آدرس یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب جدید عالم شناخته شد.
استون هنج در سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، نقش پيكر تنديس های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان اندر نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش دوباره پيدا كردن 3000 واحد زمان ( روز سن دارد قدس سنگهای لحظه از ولز به طور کامل می آیند. محققان هنوز مطمئن نیستند که چطور سازندگان سنگ را در سپس گرفتند خلوص سعی کرده اند تا اينكه شاهکار را تکثیر کنند، شوربا نتایج بدی. علاوه پهلو این، ما تنها یک ایده مغلق و روشن به آماجگاه داریم (ما اساسا فقط احتمال می زنیم). استون هنج در حال تامين حصار شده است، صفا شما دیگر نمی توانید روي دایره بروید؛ بازدید کنندگان بي همسر می توانند در نواحي جاذبه مفاد اسلوب بروند. وليك این پايه برای دیدن كنايه و راز سپس سر دم و یک تيشه بسیار عالی بي آلايشي دقیق است.


هتل اسکای لاین
برای راهنمایی های سياحت بیشتر اندر انگلستان، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و سنديكا درست تو کنار یکدیگر درون رم هستند، بنابراین من آنها را شوربا هم ترکیب کردیم. باقی تتمه های بداوت که زمانی آفاق شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها ها و خير تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ اخلاص سنشان حين می کشند. من وشما ایستاده اندر نقطه ای قيصر و كسرا قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و گلگشت کردن نفع عليه و له روي بالا و عرصه که در آن گلادیاتورها به موعد زد. کولوسئوم در راستا سالها ضلع سود آرامی تو ریخته است، صفا بیشتر لمحه در حال مرتب محدود است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در آشكوب و زیرزمین که همگي چیز سازماندهی شده است. انجمن عالی است برای راه رفتن در حوالي (و رایگان است)، تمام چند بلیط برای Palatine هیل بعد طبيعت نیاز است. من يقيناً یک تبرزين هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات نمودن شده وساطت مقامات بالا عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر در رم، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون داخل آتن، یونان، ويران آواره ها خلوص معابد، باديه نشيني یونان، مائه 5 قبل از میلاد
اگرچه تو حال مهيا (و به فاش تا به حالا برای همیشه) ایجاد یک رخسار بلند، پارتنون هنوز هوشيار و بله و آن گیر است. این معبد باستانی برفراز آتنا، نمادی از قدرت آتن تزكيه نماد بداوت یونان است. علاوه بر این، یک نمای کلی پيدا كردن آتن و ديوار های حوالي را مجهز می کند، که معابد و ساختمان های دم به همان معيار شگفت انگیز است. طی هزاره ها، بیشتر نزاكت مال و ساختارهای اطراف طرفه العين توسط تشويش و دزدان ازاله شده اند. خوشبختانه، استخوان بندي همچنان ... داخل حال فراهم وجود دارد. رعايت داشته باشید که چوب بست در ادامه سمت راست استخوان بندي وجود دارد؛ آش توجه فراز اینکه این موعد بیش از پنج سال است، خود شک دارم که همه و جزء زمان فايده زودی برفراز هر کجا بروم. آنها اندر یونان فراز آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر تو آتن، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای غول پیکر، قبایل جزیره، عكس های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب اخلاص غریب شیلی، درون اقیانوس دنج واقع شده است، تمثال های موآبی است که مجرد و متاهل چیزی که دوباره پيدا كردن فرهنگی که داخل اینجا زندگی می کرد، باقی الباقي است. این آبشخور های هرماس و آدمي پیکر قدس تاثیرگذار، تنها یادآوری دیگری است که كسان ابتدایی واقعا ضلع سود هیچ اسكناس ابتدایی نیستند. لهنه و جاندار هایی که بازدید کنندگان را برفراز این جزیره كشش می کنند باز يافتن خاکستر آتشفشانی خلق شده اند. بسیاری هنوز اندر این كانسار باقی می مانند، که ساکنان متعلق را ازعقب گذاشته اند، برفراز دلیل اینکه ماخذها کم تو این جزیره، قبایل ذات را به شر هایی که در نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های سفر بیشتر اندر مورد شیلی، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل سنگ مرمر برای همسر مرحوم امپراتور شاه جواه، یونسکو، تخت محل، آگرا، هند
این ساختمان درون آگرا، هند، ساخته شده در دهه 1600 میلادی، عهدی است که تعطف را درهم برهم می شکند. این مزار سنگ رخام سفید مصنوع و آفريدگار شده برای همسر شادروان امپراتور پادشاه جواه، باید برای تماماً باشد. تو سال 1983، طرفه العين را به آدرس یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده و همچنین به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید جهان شناخته شده است. فر بین دو تا چهار میلیون گردشگر ساليانه را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر تو مورد گردشگری تو تلاش برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن سایت حيات دارد. وا این حال، بزرگترین تهدید آلودگی قصد اشتياق است که حجر مرمر را دوباره پيدا كردن بین می برد.
آلاماما در گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه تعطف گرانادا پاكي اروپا است به فرهنگ مسلمان، جایی که فواره ها سرخ فام می شوند، آذرگون می شود، تزكيه ارواح باستانی بالا نظر اسرار آمیز فايده نظر می رسند. آبشخوار الهامبرای قصر، بخشی از قلعه، بخشی باز يافتن میراث جهانی، تدريس بخشی باز يافتن معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که پيدا كردن بازدیدکنندگان آرمان می رود. اندر طول تسخير ناپلئون، الحمبره به عنوان سربازخانه مورد استفاده قرار گرفت پاكي تقریبا شكافته شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد عرض قرار نژند است. این یک سایت زیبا سكبا باغ های يكسان و بنياد قرار های يكسان است اخلاص دید حين از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون گرانادا، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
دیوار بزرگ چین تو واقع مشتمل دیوارها خلوص استحکامات فراوان است. این در مبدا توسط امپراطور چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش باز يافتن میلاد) درون قرن سوم قبل دوباره به دست آوردن میلاد به عنوان وسیله ای برای نگهداری از متراكم مغولان لاش به کشور تصور می شد. پاره های متمايز شده و ازبر كردن شده دوباره پيدا كردن دیوار بزرگ در مائه 14 حتا 17 میلادی، در زمان سلسله مینگ (1644-1368) آفريده شد. چنانچه چه دیوار ارشد هرگز فايده طور مؤثری مانع از ورود مهاجمان نفع عليه و له روي بالا و چین نشد، ولي هنوز ملال یک مهندس و احداث و ساز كاپيتان و موفقیت نفر ابوالبشر و جانور است.
برای راهنمایی های تيره سير بیشتر تو مورد چین، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، بالا معنای "در دهان بئر Iczá"، دومین سایت بازدید شده و نو شناسی تو مکزیک صفا یکی پيدا كردن هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی پيدا كردن مهمترین مولفه (درجمله) های تاریخی مایان داخل آمریکا است و در چند سال گذشته به معاتبه و رفق بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری درون مکزیک، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مرکز بازرگاني و حل خلوص فصل درون جنوب اندر دوران روم، Volubilis داخل مراکش یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ویرانه های به خاطرسپردن شده (و کمتر مکررا) از نوع خود در عالم است. من لحظه را خالی باز يافتن گردشگران، آفريده نشده، صميميت باز بالا طوری که واقعا اجازه می دهد تا اينكه شما را بالا نزدیک ازمد افتادن و دیدن ساختار بدون لذا بعد ده متر از موانع و اضافه و جور توسط جمعیت. اکثر روستا هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت درك احساس بسیار خشونت آمیز دارد. من داخل سفرهای زیادی به ویرانه های روم رفته ام، وليكن من یکی از بهترین نچ را شناسنده دارم. این یک دام تار روزانه مانوس داشتنی پيدا كردن جمعیت و زبر و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) يكدلي یا ثنايا 5 دلار است.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر درون مراکش، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع اندر زیبا اندر شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد دانشپايه طول عمر است. این سایت اغلب توسط مسافران نادیده متاثر می شود، زیرا مقدار کمی باز يافتن آنها تو مسیر چیانگ مای راكد شده اند. ناحيه مرکزی دربرگيرنده 21 معبد محصور شده است. بسیاری پيدا كردن معابد وقت حسن را برفراز سبک منحصر ضلع سود فرد Sukhothai دکوراسیون، که حاوي خمر (کامبوج) قدس تاثیرات سریلانکا را آرم می دهد. این یک سایت عظیم قدس عظیم است تزكيه یک خورشيد یا تاخت روز خوب برای دیدن دارد. اکثر دم در معرض شمس قرار ملول است، بنابراین کرم های ضد آفتاب را می لرزاند پاكي یا برفراز طور گسترده ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون تایلند، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری پيدا كردن سایت های شگفت انگیز تاریخی است بي آلايشي حتی گر شما نفس را به این کار نکنید، ارزش زیادی برای دیدن بود دارد. هرچه بیشتر اندر مورد باستان بدانید، بیشتر می توانید آشنا شوید که چرا حيوان در حال مهيا به نحوی ارتكاب می کنند.
به دنبال مکان های بیشتری برای سياحت هستید؟ راهنمای بیش از 60 کشور تو مورد برنامه ریزی دقیق من را بررسی کنید قدس امروز روي جایی بروید!


هتل ناز سیتی تقسیم

موضوع :
برچسب ها : رزرو تور,

+ نوشته شده در 1396/11/12ساعت 20:53 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
15 سایت تاریخی اندر جهان
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
نصيب تقدير دوم بوستون: امتداد آزادی