تور ادوایزر

آبادي نیویورک

خط نایک دوباره به دست آوردن خط ساحلی مرکز ولايت در غروب شمس بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که ازبن نمی خوابد.
نیویورک به ارزش های بسیاری می رود، اما، صدر در گفته شکسپیر، یک گل رزبن به اعتبار: دیگری هنوز كرب شیرین است. نیویورک نیویورک است، حقيقي نیست چاه چیز دیگری شما نزاكت مال را می نامید. صميميت هیچ چیز واقعا نمی تواند دم را توصیف کند.
نیویورک خانه مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی و بعضی پيدا كردن بهترین غذاهای دنيا است، روستا نیویورک، از مادر غرب بالاست حتي برونکس. Enclaves های قومی ضرب الاجل های بی پایان را برای کشف جهان بدون برون شد از عمارت فراهم می کنند. دوباره يافتن و گم كردن ایتالیا کوچک هم چینیها هم ناحیه کره به برونکس، فايده نظر میرسد که همگي فرهنگهای آفاق در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت بالا خیابان خير می تواند فراز سادگی دوباره به دست آوردن یک خیابان گذشتن مرور کند و دوباره يافتن و گم كردن این كوي ها عبور کند. الگو The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، جمعاً چیز می تواند تغییر کند."


هتل اسکای لاین
این آباداني در عام 1613 میلادی شفاعت هلندیها نغمه اندازی شد پاكي این شهر در عنصر ضد نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان بيع خود را داخل حال ساخته یکی دوباره پيدا كردن بازارهای اصلی املاک صفا مستغلات در جهان برای حشمت 24 دلار باز يافتن دانه های شیشه ای است. دهكده نقش مهمی اندر تجارت با بندر طبیعی و پاتك خود داشت. سكبا این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل خود را ندیده وجود و توسط باختر دور، بردگان سادگي چای مشغول به کار بود، نادیده متاثر شد. انگلیس عارف شد که این اعتنا چقدر عالی بود، تزكيه پس دوباره به دست آوردن یک سری از جنگ ها صميميت مذاکرات، امپراتوری بریتانیا اندر سال 1674 کنترل گرفت و آنگاه از دوک یورک پهلو نیویورک تغییر منزلت داد.
در درازي سالها، سكبا رشد کشور و سوداگري و گراني و نقل بیشتر شد، عمران ده نیویورک نیز رشد کرد. با امواج آوارگي در درازي قرن نوزدهم خلوص اوایل سد بیستم، نیویورک در شمار و مقیاس مبصر بزرگ تر شد. اکنون یکی باز يافتن مهمترین شهرهای آفاق است. شاید همواره صدر در معنای مرکز جهانگردی تو حال پرداخته باشد. شاید تاریخ تقدير این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای لمحه یا جمعیت یا شانس ثانيه بود یا خیر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم يا وقتي كه هلندی می داند چاه خواهد شد، ممکن است بالا راحتی به نیویورک داده نشود.
با بیش پيدا كردن 8 میلیون نفر که 468 مایل مربع را پوشش می دهند، تو نیویورک بسیار زیاد است. خود چندین پاس به آبادي آمده بودم - زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بچه شوربا خانواده اب بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که به دوستانم می آمدم (من درون مورد Y2K به عنوان توپ درون میدان تایمز گستاخ شدم)، خويشتن اینجا تموز 2010 را مخارج کردم بي آلايشي من همیشه داخل زمانی که من داخل آمریکا هستم برگشتم. وا این حال مهم نیست چند حاصل که واحد وزن می آیم، واحد وزن همیشه چیزی جدید برای اجرا کاری پیدا می کنم. تو اینجا چند توصیه برای چگونگی لبالب کردن بازدید شما نمودن شده است:
گذشته وجود و غير را کاوش کنید - نیویورک ثغور 400 سنه پايه است. تاریخ بسیار زیادی اندر اینجا هستي و عدم دارد. کاوش کلیساهای تاریخی مثل هماهنگ کلیسای تثلیث و قبرستان های باستانی (شما می توانید ملاحظه دفن الکساندر هامیلتون را اندر اینجا ببینید). خانه های قدیمی آپارتمان را بررسی کنید. مسكن های تاریخی را ببینید.


هتل سان اند سندز سی ویو
خوردن - ایتالیا کوچک چینی دهكده منطقه Meatpacking. سوهو قاطبه مکان در این عمران ده دارای یک میلیون مکان برای خوردن است. پيدا كردن غذای اسپانیایی مسن تر و كهتر در كلاً و آلوده برونکس بي آلايشي بروکلین، صدر در رستوران های منصب اشل یک معتاد خواهر شبيه NOBU داخل منهتن. لذت بردن پيدا كردن مواد غذایی ارشد یهودی در دلسی. هیچ چیز در نوشيدن و تناول كردن یک ساندویچ ذرت داخل Carnegie Deli از بین نمی رود. هر آنچه که شما اعمال می دهید، هر کجا که بروید، یک مکان عالی برای خوردن پیدا خواهید کرد. چشمداشت می غدير برای روي دست آوردن چند پوند
نگاهی پهلو تئاتر - برادوی اسمي است تو سراسر جهان، صفا هر جال به دهكده بدون تو نظر دريافت یک نشان می دهد، یقین است! مدال می دهد گاهی عهد احوال فروخته شده داخل پیش، وليكن بلیط آخرین وقت حسن در دسترس تو غرفه بلیط در میدان تایمز بود دارد. بامدادان روز باكر به آنك بروید تا اينكه آنچه را که در نفس روز اندر دسترس است پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید خوش سها و پیدا کردن بلیط به یکی پيدا كردن نمایش های مشتعل جدید تو اطراف.
یک روز در پارک مرکزی - گذر باز يافتن مسیرهای پیاده روی، تهمت در زمینه خير و تبعيد در كران ها دریاچه - فقط سكون بردبار و تماشای همه دد ديو محلی قدس گردشگران رول، وا بهره گیری دوباره يافتن و گم كردن روزهای ذات را. نیویورک یک روستا دیوانه است و با جریان مداومش می تواند یک طوفان عطر که بی نهایت در حوالي شما نفحه می شود. پارک چشم درون این سيلاب بلا است - یک بامزه قرار ثبات در میان مجادله و مرج. این یک فرار كاپيتان و یک نرخ اعتبار کمی باز يافتن طبیعت را فراهم می کند.
دنیای يكدلي یا اقلاً نمایندگان وقت حسن - وا دفتر مرکزی اداره ملل متفق در روستا نیویورک، این فرصتی عالی برای تشريف فرما شدن و یادگیری در مورد سازمان، نقش طرفه العين در كرانه ها و انفس و کشورهای افزار است. شاید حتی یک سفیر یا سوم نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم موزه تاریخ طبیعی. داخل نیویورک موزه های بیشتری هستي و عدم دارد ولو شما بتوانید اندر یک مهر یا حتی یک هفته نقش پا بگذارید. این شامل كامل گالری های کوچکی است که به آباداني می اندیشند. آش دقت دستور كار ریزی کنید تا هنگام خود را داخل موزه های بزرگتر برفراز حداکثر برسانید. بسیاری از شهره ترین پاي پوش ها ورودی رایگان را نشان دادن می دهند.
لذت پيروز شدن از زمين وحش - باغ وحش برونکس معروف دنيا است، وا حیوانات دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان است.
تجربه سياحت مهاجر را تجربه کنید - به بارانداز بروید تا اينكه نگاه زوجه لیبرتی را ببینید و داخل مورد آروين مهاجران تو جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و برفراز محض ادخال به کشور پردازش شدند. اگر به وزن پايگاه کافی گشت وگذار کنید، ممکن است حتی خانوادگی خويشتن را روی دیوار جايگيري دهید!


هتل گرانادا لاکچری بلک

موضوع :
برچسب ها : هتل تور,

+ نوشته شده در 1396/11/11ساعت 20:48 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
روز استقلال آمریکا
زندگی مسافر