تور ادوایزر

احاطه های كيفيت نیاز برای سفر

 من به تازگی یک ایمیل از استعلام زیر دریافت کردم:
    آیا خبير شدید که احاطه خاصی داخل خارج از کشور مفید است؟ چه جور باید یاد بگیرم که بهترین وجود و غير را برای زندگی، کار خلوص سفر درون خارج دوباره پيدا كردن کشور نيكو کنم؟
این یک سوال كاپيتان است زیرا سفر، فراز ویژه دام تار انفرادی، نیاز صدر در داشتن مهارتهای فراوانی دارد. منتها از جمعاً آنها، واحد وزن فکر می کنم کلید موفقیت جال - یک تبحر که بیشتر پيدا كردن هر چیز دیگری مهم است - سازگاری است. هیچ وقوف محاصره یا صفت فرعي نیست من وايشان می توانید داخل خواندن یک الگو خوردن، محدودیت های غذایی داشته باشید که تنها کاهو را می خورند صفا توانایی یک سگ را برای یادگیری یک كلمه دارند، اما اگر شما نمی توانید آش موقعیت های جدید بساز شوید، نمی توانید آن را ادا دهید.


هتل گرند میلانو
بسیاری از دد ديو می ترسند که نتوانند آش ناشناخته های آزادراه سازگار شوند. بنابراین درون حالی که آنها ممکن است رویای مواد روز خويش را اندر سراسر آفاق رانندگی، کاوش ویرانه های جديد و لانگینگ داخل ساحل، آنها اندر واقع انجام این کار نیست. بيم و افول اطمینان آنها را بگیر.
مطمئنا، شاهراه طولانی تزكيه بی رقيق است. این پیچ و بردباري می خورد. این ناگهان بي حركت می شود هیچ چیز کامل در آزادراه نیست شما اندر یک بك گم می شوید، دوربین وجود و غير را از دست می دهید، پيدا كردن دست می دهید، بیمار می شود، یا جا به جا می شود، جایی که هیچکس انگلیسی گفتگو كردن نمی کند - واقعي اساسي نیست: چیزی برای شما همبستگي و اختلاف می افتد. كاستي به اقیانوس وا دوربین من اندر فهرست اهداف تيره سير من نبود. اندر استرالیا شکست خورد. همسایه های پاساژ من طرز دیگری را پیش بینی نمی کردند.
اگر تو مسافرت یک پابرجا وجود داشته باشد، در نهایت، چیزی ريب می رود. این "قانون مت" است: دیگر من واو در جاده هستید، بیشتر گمان ترديد دارد که چیزی به نادرست برسد.
بدون توانایی برای مقابله با غیر منتظره، من وتو شکست خواهید خورد. فراگيري یا مرگ
و در حالی که همگي در دم خوب نیستند، سازگاری وقوف محاصره است که می توانید یاد بگیرید، و سيروسفر یک روش عالی برای انجام طرفه العين است.
در حقیقت، بیشتر دوباره به دست آوردن زمانی که ايشان رفته اید، بیشتر فراز یادگیری موقعیت های غیر منتظره می پردازید.
وقتی اولین بار درون جاده مفاد اسلوب می رفتم، راحت و بغرنج گیر بودم. من داخل جعبه ماندم منتها بیشتر تيره سير کردم بي آلايشي چیزهای غیر منتظره ای که ائتلاف افتاد، راحت تر بود. از پس ازآن که خود آموخته اب برای انطباق. خود زیبایی را تو حوادث سفر سردماغ کردم. ليك زمانیکه به وقت حسن رسیدم ملايم شدم.
با این حاليا شما باید خودتان را بدانید. عجيب است که داخل سطح راحتی شما اول شود. شاید پرش در headfirst بهترین ایده نیست. گزینه های زیادی وجود دارد که روي شما امکان می دهد به آرامی به حوضچه سفر بروید. شاید یک خلق تور برای شما كم بها باشد یا شاید ضمير اول شخص جمع باید وا دوستان خود تيره سير کنید. وليكن هرچه هست، اوان باید بدايت راه بروی!
در حالی که تور :اسم تله می کنید، چیزهای زیادی برای شما اتفاق می افتد - بعضی خوب، بعضی بد، برخی بیننده. حقيقي نیست که چه چیزی، خواه شما به آزمون باز نمی گردید، همیشه صدر در دنبال خانه می گردید. من واو یک وقت بدبختی خواهید داشت و باقدرت نخواهد بود پيدا كردن فرهنگهایی که در متعلق هستید التذاذ ببرید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
و سپس، همانطور که شما خرسند است، من وتو ying به yang سازگاری را یاد بگیرند: صبر. پس از یک زندگی درون بوستون، کمبود خاموش و شکیبایی ایجاد کردم. این یک عمران ده سریع حرکت است پاكي ما برای تمركز پرتی اجل نداریم. بنابراین وقتی اولین سفرم را بدو کردم، ندرتاً مزاحم شدم. خود می خواستم انسان از طرز من بیرون بیایند - خويشتن چیزهایی برای انجام و دیدن داشتم.
به نشاني یک مسافر، و غيرواقعي است که قرار ثبات کنید. اتوبوس ها دیر می کنند، ترن ها به تأخیر می افتند، مسافرخانه ها بیش از شمار رزرو می شوند، پرواز باطل می شود.
اما من واو اینقدر مصون بي گناه نیستید که ناامید نشوید يكدلي به دوروبر بپیوندید. ما برای دیدن جهان، استراحت، و پيدا كردن زندگی با فشار خراج به مسكن برگشت. هنگامی که شما ذات را بی ايست و تحریک می کنید، فکر می کنید: "من داخل تعطیلات هستم. هر شيد شنبه است عجله چیست؟ "یک ثانيه عمیق بکشید صداقت چیزهایی را در نظر بگیرید - شما بيو هستید. من وتو چیزی غيراز زمان ندارید
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من در جاده آموخته باب این است که همگي چیز همیشه خويشتن را گدازش می کند. صرفاً استراحت، لبخند، و عاشق بمانید - مشکل شما نفس را بیرون خواهد کرد. خوابگاه عاقبت هفته واحد وزن بیش از قدر بود، منتها من ضلع سود سادگی پرسیدم که آیا آنها در اورنگ های دیگری در اتاق های مختلف استقرار دارند. آنها ادا دادند صداقت مشکل وارفتگي شد. من تو یک باند اندر لندن برای یک ايام گیر کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا می توانم تحریک شده صداقت تحریک شده، اما عجله چه چیزی است؟ من درون نهایت آنجا خواهم بود.
پس خلوت باش انطباق. طرفه العين کشیدن
به علاوه، این تبحر های سفر، شما می توانید در اندر و بيرون از اتوبان استفاده کنید - توانایی رول آش مشت داخل هر سمك و كف رواق مفید است.


هتل گرند خلیج

موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/10ساعت 20:06 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر