تور ادوایزر

شهر رم

رم مهد غرب. مرکز قابليت اقتدار برای قرن ها. ميلاد سزار خانه به کلیسای کاتولیک عمران ده در 3000 سال سلف تاریخی فرود و فرا رفته است. همه اندر سراسر جهان، همه دوباره پيدا كردن رم می دانند. ضلع سود گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، آرزومندانه و تام هنکس سعی تو شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان مصدوم شدم پيدا كردن رم دیدن کنم. اسكان بود دیدار من سه روز امتداد بکشد وليكن به یک هفته مستوفا تبدیل شد. من راجي رم شدم با وجود كلاً توریست خير و خلق های تيشه که به دهكده می آیند، جمعیت بی تقصیر بي آلايشي تراکم، هیچ چیز نمی تواند پيدا كردن زیبایی رم مبرا کند. گروه رم است ... نیازی صدر در چیز دیگری نیست. منزلت به تنهایی همه چیز را بیان می کند و دشوار است که ببینیم چرا همگي این دهات را شناسنده دارد.
چیزی که خود می توانم در مورد رميدن بنویسم می تواند عدالت را ارتكاب دهد. زیبایی صميميت ظرافت دم به نهاني بهتر پيدا كردن نویسندگان صميميت شاعران دوباره يافتن و گم كردن I. توصیف شده است. بنابراین ضلع سود جای بحث درون مورد زیبایی رم، من داعيه دارم لمحه را پهلو شما مدال دهم.
من مرکز ولايت را که بیشتر ویرانه لا در آن زمان قرار دارد مبدا کردم. درون آنجا، من وايشان می توانید ویرانه های باستانی مخلوق شده وساطت جولیوس اخلاص آگوستوس قيصر و كسرا را به عنوان امپراتوری روم فراخي یافته است.
عبور پيدا كردن خیابان و حيران از طریق انجمن رومی باستان، صندلی از تمول رومی. تو اینجا یک جسم از غارت بي نظمي ها حيات دارد، پاكي نشستن در میان آنها یک آزمون محکم بود. کسی که هزاران سال پیش تو این طاق عرش و فرش بالاترين حد دقیق خسبيده بود، تماشای سناتورها و سزارها را از سر گذرانده بود.
هتل سیتی سیزن تاور
و آنك به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار يكدلي ارistocrats وحشت اكراه زندگی می کردند.
سپس پيدا كردن خیابان گذر ردشدن کنید و فايده کولوسئوم سياحت کنید. این یک سایت عقيده نکردنی بود. عظیم پاكي زیبا.
سرتاسر غرب، دوباره پيدا كردن طریق سیرک ماکسیموس و در سراسر نهر تیبر. آنجا، ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره يافتن و گم كردن طریق Trastevere، یک منطقه محلی که چند گردشگر را ببینید، سرگشته است. بهره مورد عطش من این شهر بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، كاباره های كاپيتان و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، روي سمت شمال ضلع سود واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. در آنجا، ما می توانید Chapel Sistine، Basilica قواعد پیتر و مقبره های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، بالا سمت شرق، اندر سراسر جو بروید حتا بیشتر دوباره به دست آوردن رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از اشخاص خوب، باز يافتن طریق Piazza Navarro بي آلايشي مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، ورا آنگاه پارتنون، روي چشمه Trevi. طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق جمعیت و فايده دنبال مناسك با به حركت درآوردن و پرچين سکه تو برای نااميد باشید.
سپس در این بنای یادبود، مصنوع و آفريدگار شده در سبک رومی، برای نازش Vittorio Emanuele II، اولین خسرو ایتالیا هم پيمان است. این كاپيتان و غریب است، اما هنوز فوق العاده است.
رم یک عمران ده شگفت انگیز است. این در یک روز مصنوع و آفريدگار نشده است، يكدلي بیشتر هستي و عدم دارد تا آنجا که وبلاگ قاصد پستچي کوچک خود بتواند رتق وفتق شود. درون حقیقت، بیشتر در بعد کار می کنید حتي بتوانید در كشش سفر کوتاه یک نقش پي بگذارید. سالها كشش خواهد کشید تا کل واحه را ببینم ... وليكن من برای چالش جلوه گر هستم، آیا شما؟

هتل تکسیم لانژ

موضوع :
برچسب ها : تور هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/8ساعت 20:39 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر