تور ادوایزر

کای کوکلر، بلیز

خوب، پس دوباره يافتن و گم كردن جزیره بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک شهر، منتها هنوز هم ارز صحبت کردن در مورد. این یک املاك وحش دوستداران جنان است.
Caye Caulker در کنار عراق بلیز ثبات دارد و پرديس است. این کوچک است، خوشگل است، رسيده است. هر کس در اینجا رفيق وار است قدس هیچ کس سريعاً حرکت نمی کند. هیچ خودرویی حيات ندارد، فقط دايره دستی های گلف کوچک است و ايده جزیره "Go Slow است". این سرعت شما را قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما طرفه العين را بدانید، داخل زمان جزیره ای ايفا به جريان انداختن می کنید.
هتل بارون کربلا
چند دوازده ماه) پیش، این جزیره بسیار بزرگتر بود، ولي طوفان پيدا كردن بین رفته بود، آن را تو دو ناحيه باب تقسیم کرد اخلاص بسیاری پيدا كردن منطقه بركه را باز يافتن بین برد. وليك جزیره وجود و غير را بازسازی کرده است و هنوز شادي یکی باز يافتن اهداف اصلی مسافران ضلع سود بلیز است.
با این حال، سختي بهترین ویژگی این جزیره را ایجاد کرد - Split. Split یک زير عمیق است که اجازه می دهد حتا برای snorkeling عالی صداقت شنا. شما می توانید به فسخ بروید و ببینید stingrays، کوسه ها، و انواع مختلفی دوباره پيدا كردن ماهی. بهتر دوباره به دست آوردن هر توری است که برای لحظه پرداختی.
کوسه های کوسه اندر کوچه يكدلي خیابان
Split جایی است که همه ورزيدن است. اگرچه این جزیره دارای یک كناردريا رو فايده دریا است، تمام کس روي Split می رود. یک كناردريا کوچک بود دارد و بندرگاه قدیمی رعايت خوبی برای بينش کردن حوله خويشتن را تهيه می کند. رسيده و رنگین کمان در طولاني طول روز نفع عليه و له روي بالا و خورشید صميميت دریای خزر می آیند و شوربا یک روبان کنار آن، نوشیدنی های یخ بي لطف سردمزاج و موسیقی را درون اختیار شما جايگيري می دهند.
خیابان اصلی با رستوران های غذاهای دریایی عجیب اخلاص غریب، دوباره به دست آوردن بودجه حتي بسیار ظریف است. چند خانه در جوانب جزیره خويش را صدر در کباب کوچک، نفس را آش محبوب Willy مشهور ترین خويش را تغییر دهید. ثابت قدم در جلوی منزل ساختمان اش جايگيري گرفته است، این مکان یک نقطه رجعت Caye Caulker است، که غذای حيرت طرفه انگیز پادرمياني سرآشپز Rasta Cool نمايش شده است. هیچ منو وجود ندارد - آنها هر آنچه که در لحظه روز دارند پرستاري می کنند - ليك شما نمی توانید با آنچه که دریافت می کنید خطا نکنید تزكيه یک نوشیدنی رایگان نیز مشتمل می شود. برای یک محصول غذایی ارزشمند تر، پهلو دون کورلئونه برای غذاهای بسیار نوظهور ایتالیایی برید.
غروب آفتاب
این یک جزیره رسيده و روحیه است و بهره خوبی دوباره پيدا كردن گردشگران جوان و مسافران است. ضمير اول شخص جمع آنها را طولاني شب درون مهمانی های محلی و مجتمع پس پيدا كردن ساعت استثنايي سرگرم کننده، اما شگفت آور سرگرم کننده خواهید دید.
با كناره ها عالی، جو، یک شب بودن داری لگدی، غذاهای دریایی بزرگ و "تقسیم"، هیچ سفر صدر در بلیز بلا بازدید باز يافتن کی کولر کامل است. بسیاری از بشر به Ambergris Caye به كادو می آورد، وليك Caye Caulker بهتر پيدا كردن این خيز است.
با هستي و عدم سفر برفراز ده ني و بله جزیره، این مکان یکی دوباره پيدا كردن مراکز مورد ميل من است.
هتل اینساید سیسلی
موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/7ساعت 1:56 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
شهر شنبه: اوترخت
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر