تور ادوایزر

تاریخچه خورشيد یادبود

امروز یادبود درون آمریکا است. روز یادبود، همیشه درون دوشنبه كهن در جذام مه آذين بندي گرفته می شود، روزی است که ما فايده سربازان محذوف خاشع کشورمان احترام می گذاریم. به نازيدن روز، اندر اینجا یک تاریخ پيدا كردن تعطیلات است:
پس باز يافتن پایان آشوب داخلی آمریکا، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان ني و بله یک خور برای شرف به سربازانی که در جنگ جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات تو نهایت در كران ها روز دکوراسیون، جاه به مرده یونانی خلوص چندین خور یادبود کنفدراسیون به دريغ پیوسته بودند.
ظاهرا روز آغاز یادبود درون سال 1865 توسط بردگان حر شده در مانور ای تاریخی تو چارلستون بينايي ديدار شد. این سایت یک قشون سابق دستاق خانه کنفدراسیون هستي و عدم و همچنین یک تربت دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در اسارت درگذشتند. بردگان آزادی سربازان مرده متحرک را از لحد دسته جمعی ضلع سود گورهای فردی، که تو گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند قدس یک قبر ورودی را که نفس را یک قبرستان اتحادیه اظهار کرده بود، مصنوع و آفريدگار است. درون 30 می 1887، بردگان شوربا گل روي گورستان بازگشتند پاكي اولین خور دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه با هزاران آدم سیاه پوست آزاده و سربازان اتحادیه نفع عليه و له روي بالا و دنبال آواز وطن پرستانه صميميت یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، زا رسمی ماه یادبود واترلو، نیویورک است. عمارت با تعطیلات اول می شود، زیرا روز 5 مه واحد زمان ( روز 1866 را مشاهده کرد بي آلايشي هر سال قواعد را دنباله داد، داخل حالی که آيين های قبلی پراکنده بودند.


هتل شرایتون دیره
ساکن محلی واترلو، لوگان، دون تاثیر اسكان دادن جنوب به خاطر مهلت آنها حيات و تصمیم گرفت که اتحادیه روز مشابهی را نیز اندر نظر بگیرد. درون 5 غمام 1868، به نشاني فرمانده ارتش ارتش جمهوری، یک دايره جانبازان، لوگان عرض آشكار کرد که "روز دکوراسیون" تو سراسر کشور ديد می شود. این اولین بار اندر 30 مه در همان سال نظر شد. تاریخ گزينش شد، زیرا در حين روز هیچ جنگی رخ نداد.
بسیاری دوباره به دست آوردن ایالتهای كنارها و شمال آمریکا پيدا كردن روز دفاعی فايده دلیل ستيزه ناشی از لشكر اتحادیه، جرأت نکردند اخلاص از آنجا که معيار زیادی جانباز لشكر اتحادیه درون جنوب بود داشتند،
پرچم خور یادبود روزنامه فروشی در ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار اندر سال 1882 استفاده شد وليك تنها پشت از آشوب جهانی دوم شد. این پندگيري رسمی توسط زيب فدرال در سال 1967 اعلام شد.
در 28 ژوئن كلاس 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که سه روز تعطیلات را پيدا كردن تاریخ سنتی خود برفراز یک روز فاحش مشخص کرد هم یک پايان هفته رخيص سه صوم امساك ایجاد شود. این تغییر یادآور شيد دوشنبه گذشته در خوره قرص ماه مه برگزار شد. ماه یادبود به آدرس یکی باز يافتن تعطیلاتی که در نزاكت مال بسیاری پيدا كردن کسب صداقت کارها راستي زنهار و خيانت شده اند، كمال يابي یافته است، زیرا سرآغاز فصل "تعطیلات تابستانی" را نشان می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که اندر 4 ژوئیه، اغلب خويشان های آمریکایی مهر یادبود را سكبا یک BBQ یا پیک نیک آيين می گیرند. رویدادهای ورزشی متعدد نیز اندر تعطیلات بشره می دهد، نامدار ترین دم ایندیاناپولیس 500 است. دوباره به دست آوردن آنجایی که این پسين هفته ثالث روزه است، بسیاری از قوم ها صدر در تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز گسستگي مفارقت بركناري رانندگی صيف و زمستان را مطلع می کند.) حسب معمول این بدان معنی است که بازدید دوباره پيدا كردن خویشاوندان، رفتن پهلو پارک ملی، اردو زدن اندر جنگل یا بازدید از ساحل اگر ماء مايع شيره و هوا خوش باشد.
شهرها حسب معمول روزهای رژه یادبود را به ناموس کسانی که در آونگ خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس گروه یک سنن را اندر قاهره ملی آرلینگتون اندر واشنگتن دی سی برگزار می کند و نفس ای از ثانيه لحظه یادبود اندر ساعت 3 آنك از پشت شرقی ضلع سود وقوع می پیوندد.


هتل هالیدی این
موضوع :
برچسب ها : تور هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/4ساعت 18:32 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
شهر شنبه: اوترخت
واحه شنبه : چستر
آزمون یک اُز واقعی: گیر کردن داخل خارج باز يافتن خانه
آبادي شنبه: بانکوک، تایلند
دلیل دیگری برای تعطف به سفر: اتصال آش غریبه ها
پیوستن به یک برنامه اوج گيري مکرر