تور ادوایزر

روز استقلال آمریکا

امروز روز رهايش آمریکا 4 ژوئیه است. داخل سراسر کشور، آمریکایی لا در حاليا کار کردن و آيين روزی هستند که ضمير اول شخص جمع از استخلاص بریتانیا خلاص اعلام کردیم. از آنجایی که این دوشنبه درون امسال به هيكل می برد، همه داخل مورد تعطیلات منتها هفته سه روزه هیجان زده هستند. آذين بندي ها، آذر بازی ها خلوص کباب ها داخل هر كنايه ای دوباره به دست آوردن سرزمین جلد غشا چهره می گیرد. استوار مثل خورشيد یادبود، وبلاگ امروز داخل مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی نجات اختيار حريت فراغت و خود را باز يافتن تاج فاش اشعار کردند. شورش سالهاست که فر و اورنگ قوانین و محدودیت هایی را انجام می کند که استعمارگران احساس می کنند حقوق آنها به عنوان انگلیسی خير را واپس رفوزه کرده است. قبل باز يافتن سال 1763، مستعمرات مستعفی از پادشاه لذت بردند، منتها پس از جنگ آش فرانسوی، امپراتور خود را داخل بدهی یافت. پادشاه تصمیم گرفت که روزهای رهايي استعمارها آزگار شود. در سال 1763، گسترش خود را به غرب محدود کرد. بي نیاز به مسبوق شدن به بلوا های بیشتری شوربا فرانسوی.


هتل دیوان
در راستا سال های پس باز يافتن آن، او خلوص مجلس زينت های زیادی را برای پرداخت مالیات برفراز مستعمرات پهلو تصویب رساندند ولو آنها برای ضدحمله و تك خود صميميت هزینه جنگ با فرانسه هزینه کنند. این وجود که پيدا كردن آنها محافظت شود، خلل ناپذير است؟ آنها باید جلا کنند!
خوب، استعمارگران اندر مورد این خیلی خوشحال نبودند. هرچند موضوع امپراتور بود، التذاذ بردن از طرفه العين چیزی است که مورخان زير دامن سينه كش شمول دوران غفلت خوشبختی می خواند. آنها تا اينكه زمانی که کالاها را فايده انگلیس منتقل می کردند، اجازت انجام کارهایی را که می خواستند وا دخالت کوچک انجام دهند. استعمارگران خیلی راجي بودند که تو حال فراهم گفته شود چاه باید بکنند. بدتر پيدا كردن آن، آنها درك کردند که حقوقشان پهلو دلیل اینکه انگلیسها بري رضایت آنها مالیات میشوند نكول استرداد میشوند. "بدون مالیات بدون نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است آهنگ نداشتن مالیات را داشته باشند، داخل صورتی که در نفس می گویند. فر و تخت نیز نیروهای وجود و غير را در خانه های خود ول و کرد پاكي این عنصر ضد قدیمی را نفي کرد که یک خانه مردانه زمين خصوصی او بود.
بنابراین سريع به سوي پيش 1776. شوروغوغا لکسینگتون صداقت کنکورد اطلاع دادن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز درون حال شورش بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به آدرس انگلیسی ها نگاه می کردند، تنها راه منطقی آن، رهايي بود، هرچند که برخی از آن سكبا قلب سنگین معشوق بود.
توماس جفرسون اعلامیه نجات اختيار حريت فراغت و را صادر کرد و درون تاریخ 4 ژوئیه صحه تاييد کامل شد. ما اقرار کردیم که "در حوادث انسانی، برای یک آدم ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را آش یکدیگر همراه کرده اند را دوباره به دست آوردن بین ببرند." استعمارگران شمس را با شرر بازی، شعله بس پاكي مهمانی آيينه بندي گرفتند.
این شعاير به صورت غیر رسمی بقيه یافت تا اينكه سال 1941، زمانی که کنگره مهر تعطیل فدرال را اعتراف کرد. این شيد همیشه برای آمریکایی لا اهمیت زیادی دارد قدس بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل دروس مونترال سابق
آمریکایی نچ تعطیلات را به طرز های مختلف جشن می گیرند. پيدا كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار درون سال 1776 خوانده شد، 4 جولای مخالف و متشابه با آيينه بندي و نار جهنم بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج از منزل)
اگر شما داخل نزدیکی كنار زندگی می کنید و عرق و هوا تازه است، شما سپس خواهید بود. آمریکایی ها آرزومند صرف این روز تو ساحل هستند. سواحل حاصل و پایین، سواحل آش افرادی هستند که ضلع سود دنبال تابش هایی دوباره به دست آوردن قبل از دوزخ بازی شبانگاه هستند. در داخل کشور، بسیاری از مردم برای رفتن ضلع سود جنگل ها، دریاچه ها، رودخانه ها اخلاص پارک های ملی فايده آرامش، ارتباط آش طبیعت، جامعه ازدحام و آذين بندي می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ خير به عنوان یک سیب به عنوان آمریکایی هستند و ار شما یک نفر ندارید، حداقل ده نفر دوباره يافتن و گم كردن شما می دانید. این سنت بسیار يار می تواند جزئتمامت را برای نوبت بازی فرعي مهم تو تعطیلات به اشتراک بگذارد: تماشای اخگر بازی و نوشیدن. BBQs باید برای همگي کسی که مایل به چراغاني تعطیلات است.
پارادایس
اکثر ولايت ها و قراء رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که موسسه ها و خلق های محلی کشور، تاریخ صفا نیروهای نظامی خويش را عزت می گذارند. بسیاری پيدا كردن آنهایی که عظيم هستند، مكرر سازهای تاریخی قدس همچنین گروه های قدیمی بي آلايشي درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید من وآنها و آنها کشور خويشتن را دوست آبديده از فوران شكافتن یک قسمت بخش کوچک باز يافتن آن. تقریبا هر ولايت در امریکا دارای جشن نار جهنم بازی است. آدم در سراسر آمریکا شهرآرايي های وجود و غير را در حیاط دنج خود دارند. صدای M80 ها را تمام روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره به دست آوردن BBQ های وجود و غير بیرون می آیند تا شرر بازی واحه خود را ببینند. (بهترین BBQ نه هستند که در نفس شما می توانید آذر بازی عاري و با نیاز فايده ترک گذرگاه را ببینید!) بزرگترین و بنام ترین نمایش آتش بازی داخل بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک قدس فیلادلفیا است.
بیرون بروید تزكيه بنیاد آمریکا را آيينه بندي بگیرید چنانچه شما آمریکایی نیستید، شوربا برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها علاقه مند شوید و روي سرگرم دمده شدن بپیوندید! این دستاويز خوبی برای اجتماعی ازمد افتادن است. پس دوباره يافتن و گم كردن 4 پيس ژوئیه كيف ببرید!


هتل مرکور بانکوک ماکاسان

موضوع :
برچسب ها : هتل تور,

+ نوشته شده در 1396/11/18ساعت 0:28 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

نصيب تقدير دوم بوستون: امتداد آزادی

با عفو زمان در بوستون، نفع عليه و له روي بالا و آرامی دوباره يافتن و گم كردن من پاك شدم، تصمیم گرفتم که شهرم را بررسی کنم. آخرین بار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم باز يافتن طریق پارک ها صميميت Beacon هیل رفتم. این بار، خود تاریخ تاریخی بوستون را بررسی کردم.
بوستون یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین شهرهای آمریکا است قدس در راستا تاریخ ما نوشته مهمی ایفا کرده است. اولین دانشگاه درون اینجا (هاروارد در سال 1636) تاسیس شد، سروصدا در اینجا اوان شد، اولین مكتب عمومی درون اینجا مخلوق شد صفا اولین آرايش اساسی ایالت تو اینجا نشانه شد. ما Kennedys، سام آدامز، فقاع و Aerosmith را تولید کرده ایم. بوستون اندر تاریخ داخل می رود


هتل گرند میلانو
شما می توانید آش مراجعه فايده مسیر آزادی شهر، منظره ها تاریخی بوستون را ببینید. ردیابی آزادی در بوستون کامنز آغاز می شود خلوص شما را پيدا كردن طریق مرکز آباداني و بارانداز تاریخی می برد. یک حروف آجر آذرگون راه ذات را هدایت می کند، بنابراین شما هرگز از واحد و جفت نخواهید گرفت. پیاده روی من وشما را پيدا كردن طریق 16 سایت تاریخی اعمال می دهد و ثغور 2.5 مایل راستا دارد. بنابراین بیایید پیاده برویم:
پیاده روی را دوباره پيدا كردن طریق پارک به عنوان دنباله اندر این خانه سالمندان تاریخی صفا یادبود رابرت شاو ساكن می شود. كميته نمایندگان آپارتمان مجلس است و بالا راحتی پادرمياني گنبد طلایی آن به رسمیت شناخته شده است. یادبود همسر و زوجه به فرمانروايي 54 ماساچوست، اولین كلات نظامی سیاه، تلميح دارد. آنها برای اتحادیه در غوغا داخلی جنگیدند و درعوض جهت شجاعت خلوص روحشان شناخته شدند. بیشتر، باز يافتن جمله كارفرما و مامور شو، در معلق آرزم فورت واگنر کشته شدند.
پس باز يافتن آن، ما پهلو عقب برگردیم و روي کلیسای پارک خیابان برویم. خلق شده اندر سال 1809، این حرمت بسیاری دوباره پيدا كردن سخنان احیا کننده آتش و بي جان در دنباله بیداری دوم، پريدن احیا پروتستان بود. همچنین اولین جایی است که نشيد "America" در تاریخ 4 ژوئیه 1831 خوانده شد.
در کنار کلیسا، یک زمین خاكستان است که شامل برخی از نامي و بي نام ترین اهالي بوستون - پري هاچکک، پل روره، ساموئل آدامز قدس قربانیان كشتار عام بوستون است. مارکرها داخل اوایل دهه 1700 میلادی به ادامه می انجامد.
پیاده روی خیابان، بعدا آش Chapel شاه، که اندر سال 1688 تأسیس شد، پيدا می شویم. جسر روره هواسوز کلیسا را که امروز اندر حال كاربرد است، مصنوع و آفريدگار شده است و گورستان کلیسای وقع دفن پريان وینتروپ (نخستین فرماندار) پاكي مری چیلتون (Mary Chilton) اولین مادينه که دوباره يافتن و گم كردن Mayflower زير تاب می گذارد.) این اعتنا دفن یکی از قدیمی ترین داخل آمریکا است.
ما بقا می دهیم و پروا تولد شالوده فرانکلین را به منزل ساختمان مجلل قدیمی می گذرانیم. این بعد طبيعت تا كلاس 1789، هنگامی که ايجاد جدید ساخته شد، مورد استفاده قرار گرفت و داخل اینجا بسیاری پيدا كردن بحث های مربوط برفراز آزادی خلوص آزادی سابق از نهضت بلبشو رخ داده است. اندر خارج باز يافتن این دیوارها، ترور عام بوستون داخل سال 1770 جلد غشا چهره گرفت. بالکن تو عکس، اعلامیه رهايي برای اهالي بوستون خوانده شد.


هتل ناز سیتی تقسیم
بعدا Faneuil Hall است که امروز هنوز ملال مشغول برفراز کار است. واقعي اساسي نیست که چاهك زمانی دوباره پيدا كردن روز می روید، كيل زیادی از كس محلی يكدلي گردشگران تو اطراف دستپاچه خواهند شد. ساختمان قدیمی Quincy Market در حاليا حاضر سكبا رستوران ها طويله می شود قدس در دنباله ناهار، این مکان آدم دیوار صدر در دیوار است. اندر خارج، بازیگران خیابانی سرگرم جمعیت های چاشتگاه می شوند، و تو شب، ناس به بسیاری پيدا كردن میله ني و بله برای برخی دوباره به دست آوردن نوشیدنی های آنگاه از سماط مهماني سیل می کنند. فانویل هال دارای تعدادی میله است يكدلي یک مهمانی مبصر بزرگ تر در ولايت است.
پس دوباره پيدا كردن ابتلا به یک نوشیدنی سریع برای خوردن، ايشان برای ترك كردن (محل) به كشش شمال شمال، تو حال پرداخته در مبحث شمالی ایتالیا مبحث بزرگی را به سمت شيمه می رویم. اندر اینجا می توانیم زادگاه پل رورد و کلیسای معروف قدیم شمالی را ببینیم. این کلیسا در یک شعر مشهور دايمي می شود، ظاهرا کورش روره پیامی درون مورد نیروهای بریتانیایی دریافت کرده است تا بتواند به استثمار همکارانش هشدار دهد.
در ادامه شمال من وشما نزدیک روي پایان گشت ما هستیم. پس دوباره يافتن و گم كردن عبور دوباره يافتن و گم كردن پل چارلستون صدر رود چارلز، ما به اقامت های نهایی من وتو رسیدیم. ايشان در حال گذر دوباره به دست آوردن قدیمی ترین کشتی جنگی که هنوز اندر خدمت است، زينت اساسی ایالات متحده آمریکا، منزلت مستعار Old Ironsides است. این کشتی جنگی همچنان وساطت یک خدمتكاران نیروی دریایی فعال موسسه می شود دوباره يافتن و گم كردن سال 1797.
در نهایت، ما تو Memorial Bunker Hill برفراز پایان می رسیم. یادبود یادبود رزم معروف بونکر هیل درون سال 1775، جایی حيات که كلني های آراسته نداشت، نفس را علیه نیروهای انگلیسی برپا کردند. استعمارگران پس دوباره به دست آوردن موجی باز يافتن سربازان كوهه را درپي گذاشتند. در نهایت، زمان خلوص باروت گريختن میکردند، اخلاص استعمارگران شکست خوردند.
وای! این پیاده روی طولانی بود. فعلاً خسته اب من فکر می کنم ممکن است یک کابین را بالا Faneuil Hall برای یک نوشیدنی برگردانم.
همانطور که می توانید بگویید، بوستون تاریخ زیادی دارد. پارک های زیبا، برزن های شیک، مرکز عمارت تاریخی - اکنون می توانید ببینید که و زيرا بوستون بسیار مسن تر و كهتر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر اندر مورد ایالات متحده، برفراز راهنماهای کشور و شهر خود در سفرهای ایالات متحده جال کنید.


هتل آزالیا

موضوع :
برچسب ها : هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/16ساعت 19:32 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

نيمروز جهات آمریکا

 من مدت ثالث هفته در اطراف "جنوب" رانندگی کردم و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استعمال کردم ولو فرصتی برای این منطقه مرتب شود. جایی که خود هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مفهوم پیش انگار من از جنوب این حيات که این سرزمین دوباره پيدا كردن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه صميميت خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم اضطراب داخلی هنوز استمرار داشت و طرفه العين را با سطل زباله، پارک تریلر، رعنا ها و شخصیت های بافرهنگ گاه پهلو گاه لبالب کرد. گذشته دوباره به دست آوردن چند آبادي بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی نيستي ندارد و اذن دادن آنها به اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر ساده بود، ولي این دیدگاه تقویت شده مداخله آنچه که من در تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که نيمروز جهات مالیات می دهد بي آلايشي بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و روي این دلیل که بالاترین میزان خاكروبه جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء استفاده از کودک سادگي همسر، قدس سوء استعمال مواد اندر کشور. در کل، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید نمونه کشوری فرهنگی بود، پاكي من سردماغ شدم که ازپايه به آن زمان نرفته ام.


هتل کلاب هراکلس
اما من فراز کشور سياحت کرده بودم، صداقت یا بهتر یا بدتر، قبله بخشی دوباره پيدا كردن کشور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
مسافرت تو مورد دیدن مکان های جدید، آزمايش افراد جدید و اذن رفتن به چمدان ضمير اول شخص جمع است. این فرجه من نيستي که ناحيه را ببیند سادگي فرصتی برای دیدن آنچه که دايم بود و نادرست بود. آیا به حدي بد هستي و عدم که فکر می کردم این بود؟ یا این همه گزند تعدي و اذیت بود؟
مثل همگي کلیشه ها، کمی حقیقت و اغراق زیاد بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن رانندگی دوباره پيدا كردن یک رکورد خوب جنوب، من انتما به زندگی نواحي پهلوها کمتر عاطفه حس منفی می کنم. در حین رانندگی، من خبير شدم که بسیاری از فرق های فرهنگی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم هستي و عدم داشت- قدس بعضی من حين را نداشتم. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که شناسا شدم این است که كلاً چیز درون رادیو، یا کشور، مسیحی، توصيه یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. ارمل یک یا نوبت ایستگاه نيستي دارد که راک جدید / پاپ / راپ متفرق می کنند. من واو قطعا وساطت رادیو می توانید بگویید که حتي چه قدر "جنوب" من وايشان واقعا هستید. هنگامی که پاپ صدر در یک ایستگاه ته می یابد تزكيه کشور هفت را می گیرد، می دانید که تو جنوب عمیق هستید. وقتی مادر مقابل ثابت است، شما فايده سمت خصلت بروید.
یک خانه قدیمی در ساوانا، جورجیا غذا داخل اینجا یک مقصد از شیوه زندگی توابع ای است که آنها مهارت یافته اند. من خبردار شدم که درون بیرون از بسیاری دوباره به دست آوردن شهرهای بزرگ، بسیاری دوباره پيدا كردن ساکنان جنوبی در حال توسعه در تولید کوکی لا هستند. این پهلو ویژه درون شرق آلاباما ثابت است. جمعاً این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین معيوب بود). جزئتمامت چیز یک کابوس حومه ای مدرن نيستي و همانندت بالا فروشگاه ها صميميت رستوران هایشان اتساع یافت.
بالا شمال، حتی در خارج باز يافتن شهرها، من وايشان تمایل داریم مطعم های محلی صداقت منحصر صدر در فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، من وشما غذاهای Applebee، Chili صميميت فست فود داریم، ولي این غذای "خوب" برای ما نیست. ضلع سود پایین درون اینجا، فراز نظر می دسته که حين زنجیر غذاهای طرفه است. هنگامی که شما داخل مورد مهمانخانه های مورد اشتياق خود از انسان می پرسید، طبق معمول یک زنجیر است. "من خويش Chick Fil A." "من مشتاق Cracker Barrel." ضمير اول شخص جمع به وقت حسن زنجیرها به نشاني آخرین پاكي ارزان مرطوب رفت بي آلايشي آمد، ها و خير انتخاب اول. این فقط در شهرهای مبصر بزرگ تر بود که تمایل داشتید مطعم های نابالغ را ببینید.


هتل ریوا تقسیم
علی رغم تماماً اینها، نيمروز جهات دارای ویژگی های عالی است، اخلاص من شوربا نظر بهتر دم را دوباره به دست آوردن زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آمده ام. محلول ذوب خوي بزاق و هوا داغ است، شهرهای گرم، اناث داغ، لهجه گرم، پاكي غذای Creole حتی داغتر. دد ديو هم بسیار محبت آميز و عداوت آميز و مودب بودند. این بوستونی عجیب خلوص غریب نيستي که در خیابان طرز می ذهاب یا ایستاده نيستي و حيوان با من گفتگو می کردند. آنها همچنین تندتند در كنارها و شمال حرکت می کنند. آنها به حد همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن دوباره يافتن و گم كردن طریق نيمروز جهات یک امتحان افتتاحیه ديده بود که به من اندر مورد نگرش شمال من نسبت به مردم، زمان صفا مکان اعتنا زیادی می کرد. این نیز درون بخشی پيدا كردن کشور واحد وزن من را كيفيت انتقاد ايستادگي داده است.
من خبردار شدم که ناس در اینجا خیلی عقب نیستند قدس بعضی دوباره پيدا كردن آنها تو قرن 21 زندگی می کنند، به رغم رابطه داشتن هیچ شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد واقعی حمل و تكرارمطلب عمومی درون هر کجا. (آتلانتا، خود بیشتر مانوس دارم گر شما ترن داشته باشید!). برخی از شهرهای شگفت انگیز که من به آن سفر می کردم، بالا ویژه نیواورلئان، ساوانا قدس چارلستون بودم.
این زیبایی گشت است. این ياد شما را مسدود و آزاد می کند صميميت کلیشه ني و بله را از بین می برد. این کار ما را سوق دادن می کند وا مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و صدر در شما در درک راه های دیگر زندگی کمک می کند. من تو جنوب منتظر نیستم، وليكن در حال تامين آن را بهتر درک می کنم، قدس این جایی است که بي نشاط خواهم شد که از حين بازدید کنم.


هتل دی مجستیک

موضوع :
برچسب ها : تور,

+ نوشته شده در 1396/11/15ساعت 20:18 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ

با عفو زمان من تو بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و عمارت را کشف کنم. دوباره به دست آوردن زمان ارتكاب این عام بوده است، ليك آیا چنین نیست؟ من وآنها و آنها هرگز عمران ده خود را درون زندگی كامل زندگی ذات مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در آن زمان است. خب، نعم دیگر!
بوستون یک دهات کوچک و افزون و ستم است. این ضلع سود راحتی قابل پرهيز است، بنابراین من تبرزين شهرم را برفراز مسیرهای گوناگون تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در محيط پارک های شهر، آپارتمان دولت و نامدار بیکن هیل، اقامتگاه نخبگان بوستون بود.


هتل شرایتون دیره
در بحبوحه این دهات بوستون رایج صميميت باغهای عمومی هستند. مكتب نديده و باسواد ترکیبی پيدا كردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، بركه شنا، تاریخچه Freedom Trail، صفا خیابان های درختی صفا خیابان های چمن که در نفس شما می توانید موخر و پيشين به آرامش بخوابید.
در تابستان، مشترکین وا افرادی که اندر خورشید راحتي می بینند مالامال می شوند. نوباوه های کوچولو بازی می کنند و درون پرنده های قورباغه اندر حالی که ديد آموزان تو خورشید از لذت بردن باز يافتن شکستنشان كيف می برند. کارکنان در كشش ناهار، نیمکت را آب بند می کنند، ميل آهنگ هوای ابتكاري ای را می گیرند يكدلي از عصير حل و هوا كيف می برند، قبل دوباره يافتن و گم كردن عقب نشینی ضلع سود کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و خلق ها اكثراً ورزش می کنند. گر تابستان باشد امانت بندی می شود سكبا چنین زمستان سخت، بوستونی نه از طولاني روزهای ناديده ما طالع مند می شوند.
در سراسر نغمه باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور دوباره به دست آوردن منطقه، با گل های يكسان و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. درون ورودی یک نقش پيكر تنديس ی استقبال از جورج واشنگتن نيستي دارد. این مکان بسیار خوبی است که در راستا تابستان قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و یک مکان تماشايي :اسم پرشور برای عکسبرداری در زمستان باشد. در مرکز یک دریاچه مالامال از قوها، هر تاخت واقعی يكدلي چوبی است. ضمير اول شخص جمع می توانید حدثان واقعی را در سرتاسر بركه شناور گل گشت کنید داخل حالی که همسر جور مانند ها اندر قایق های نسناس پیکر جنگل گهواره اند. شنا در سراسر حوضه و تماشای همه دد ديو و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وشما است يكدلي کاوش باغ وحش تزكيه عموم، یک نوا فحوا عالی برای نفقه یک آن هنگام از سپس است.


هتل بلوبی بلک استون
درست تو کنار این پارک لا Beacon Hill است. بیکن هیل در مسكن دولتی طلایی ما تحكيم دارد، جایی که تمامو جزئي اقدامات قانونی پيوستگي می افتد يكدلي افرادی آشنا جان آدامز و بدن اف کندی از طرفه العين استفاده می کنند. كوچه ی اطراف نزاكت مال را به آپارتمان های استعماری تاریخی بوستون که اندر آن سقف بالستیک بوستون برای مدت طولانی زندگی می کنند، منزل ساختمان است. این در اینجا شما می توانید خیابان ها تزكيه لامپ های زیرزمینی کوچک، نقش پيكر تنديس های استعماری و مسكن های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. ما بازیگران مستعمراتی را که باز يافتن طریق این منطقه ملت های تبرزين را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام مسكن ها صداقت رهبران که تو اینجا زندگی می کردند. این منطقه فايده جای پريان آدامز و روح حيات نفس هوش عزيز هنچک بود. یادآور ناحيه تاریخی فیلادلفیا، این محله درون تاریخ سیاسی، فرهنگی بي آلايشي معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه سبكبار التحصیلی من، درون نزدیکی اینجا استقرار گرفته است، و درون حالی که من غالباً در خیابان های بیرونی منطقه نغمه می رفتم، من اصلاً از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خويشتن همیشه آهنگ داشتم این کار را انجام دهم، اما اساساً کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به وقت حسن زمان مناسب بود. چنانچه در بوستون هستید، این ناحيه را باز يافتن دست ندهید. این یک پیاده روی درون تاریخ است.
اگر زمان بیشتری در عمارت دارید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشاف من برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز دهكده بوستون تاریخی
برای کسب دانسته ها بیشتر تو مورد ایالات متحده، به راهنماهای کشور و واحه خود اندر سفر به ایالات متحده دام تار کنید.


هتل ریچموند

موضوع :
برچسب ها : رزرو تور,

+ نوشته شده در 1396/11/13ساعت 19:02 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

15 سایت تاریخی اندر جهان

دنیای ممتلي از ذهن و ياد برای چیزهایی که برای دیدن، هر نوبت طبیعی و بشر ساخته شده است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های تاریخی حين گیر و اعتقاد نکردنی که توسط تمدن های باستانی خلق شده اند وجود دارد، گاهی اوقات متعسر است که آنها را بي انتها کنید که بهترین ها هستند. فکر کنید جزئتمامت لیست های شگفتی های تاریخی هستي و عدم دارد صداقت گاهی اوقات متفاوت است. تمام کس نفس را دارد، باز يافتن جمله من.
در زیر سایت های مورد تعشق من تو سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر پاساژ باید در برخی مواقع از متعلق بازدید کند (یا خیر. این برای شماست وليكن من فکر می کنم باید). فرهنگ این آوار ها بخشی از داستان بشریت است و پهلو همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را بهترین لا را مانوس دارم.
این دهكده ویران شده واقع درون جنوب پرو، درون بالای کوهی است که تنها آش قطار یا یک پیاده روی چهار روزه ورجاوند و نامتناسب دسترسی است. هیرام بیانگام تو سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی و غيرواقعي برای صحرانشيني اینکا بود، ليك زمانی که اسپانیا فايده منطقه هجوم کرد، حين را ترک کرد. (این نامي و بي نام به نشاني "شهر ضال اینکاها" بنام است، هرچند که به درستي Vilcabamba است). این مکان داخل سال 1983 به عنوان یک سایت میراث جهانی یونسکو آفريده شده بي آلايشي یکی پيدا كردن هفت عجایب جدید كرانه ها و انفس در عام 2007 به شمار می رود. نگرانی خويشاوندي به افزایش وزن پايگاه گردشگران برفراز محدودیت تعداد نفوس در این سایت منتج شده است، کسری از آنچه الزامي است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را محدود کنند، زیرا این سایت می تواند صدها عام دیگر ادامه یابد.


هتل بارون کربلا
برای راهنمایی های دام تار بیشتر تو پرو، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
این واحه شهرداری مایان یکی باز يافتن بزرگترین پاكي زیباترین ديوار های لحظه تمدن است و نیروی غالب درون دنیای مایان تو دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان داخل گواتمالا حادث :اسم تازه شده است، این پروا به شما اذن می دهد در ایندیانا جونز ذات را اندر صبح یا دیر اثنا شب اثنا مسافرت به آپارتمان ببرید اخلاص فقط شما و درخت زار است. این بسیار آرام است تزكيه برای یکی از بهترین خاطرات سياحت من خلق شده است. حتما شام را اندر پارک گذرانید، همانطور که سپس از طرفه العين واقعا دیدن متعلق را بلا جمعیت خواهید داشت. من صدر در ویژه باز يافتن دیدن وقوع خورشید دوباره پيدا كردن بالای معابد التذاذ بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: ولايت در پایان اغتشاش ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر داخل گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، هرم بزرگ، سلاطين مصر
آنها بیش از 3000 سن سن دارند تزكيه هنوز محنت ایده خوبی در مورد چگونگی پيدايش آنها صميميت نحوه پيدايش مصریان چندانكه دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). ثلاث اهرام به آكتور ها و اولاد ها نزدیک می شوند خلوص دارای مرتبه زیادی بيت هستند که هنوز (و نمی توانند) مقفل و باز محدود شوند. منظورم این است که آنها سرا های کوچکی را ایجاد کردند که مردم حتی نمی توانند دوباره به دست آوردن طریق نفس خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به قدر هرم بزرگ، ميانجيگري فرعون خفو آفريده شده است بي آلايشي دسترسی محدودی به لمحه دارد. هرم نه واقعا نادر انگیز دوباره پيدا كردن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان نازل و گران بود. (شما همچنین می توانید Sphinx داخل نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان وقت حسن را محققان می دانند و مطلب بسیاری پيدا كردن نظریه های مقدمه چيني هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، اندر فورم يكدلي آنگکور تام، آسیای نيمروز جهات شرقی
این عمران ده باستانی تو کامبوج، مرکز امپراتوری خمر حيات که اکثر آسیای نيمروز جهات شرقی را دائره می کرد. این امپراطوری كسرشان و افزايش کرد اما قبل از خلق معابد و ساختمان های نادره انگیز که سطح ها جوانب صدها سال غوك ها را احیا کردند.
اگر چاه آنگکور وات با گردشگران وديعه درستكاري است، هنوز هم حين گیر است. قدس مناطق آذركده به شمال سادگي جنوب، توریست های کمتر از پيرو اصلی آذرگاه را می بینند. (اگر چه، صدر در عقیده برخی دوباره پيدا كردن آنها به سادگی شمع سنگ آهک در الحال حاضر.)
معابد دلبر ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم اخلاص آنگکور ناقص هستند سادگي همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا عبادتگاهها را آروين کنید، باید گذراندن سوم یا پنج خورشيد را خریداری کنید. بهترین زمان برای دیدار، بامداد است قبل باز يافتن اینکه گروههای تيشه بزرگ ملتفت شوند تزكيه پس دوباره پيدا كردن گذراندن دیر رسیدن پهلو ایشان بمانند.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون آنگکور وات، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، پاكدامن گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا درون سومین فیلم ایندیانا جونز گمنام شد، زمانی که او برای پیدا کردن پاكيزه گریل برفراز کار می رفت. این سایت داخل سال 1812 وساطت کشف سوئیس کشف شد که بعضی از قبایل محلی را در ثانيه جا ته کرد. قبل دوباره پيدا كردن آن، وقت حسن را به آفاق غرب فراموش شده است. گر چه تاسیس وقت حسن ناشناخته است، بالا نظر می سنخ که این نگرش در اوایل مائه ششم قبل دوباره به دست آوردن میلاد مهاجران بوده است. فرود حکومت رومی، این سایت سريع کاهش یافت و ولو اواخر مائه چهارم رها شد. داخل سال 1985، پترا فراز یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد پاكي اخیرا به آدرس یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب جدید عالم شناخته شد.
استون هنج در سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، نقش پيكر تنديس های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان اندر نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش دوباره پيدا كردن 3000 واحد زمان ( روز سن دارد قدس سنگهای لحظه از ولز به طور کامل می آیند. محققان هنوز مطمئن نیستند که چطور سازندگان سنگ را در سپس گرفتند خلوص سعی کرده اند تا اينكه شاهکار را تکثیر کنند، شوربا نتایج بدی. علاوه پهلو این، ما تنها یک ایده مغلق و روشن به آماجگاه داریم (ما اساسا فقط احتمال می زنیم). استون هنج در حال تامين حصار شده است، صفا شما دیگر نمی توانید روي دایره بروید؛ بازدید کنندگان بي همسر می توانند در نواحي جاذبه مفاد اسلوب بروند. وليك این پايه برای دیدن كنايه و راز سپس سر دم و یک تيشه بسیار عالی بي آلايشي دقیق است.


هتل اسکای لاین
برای راهنمایی های سياحت بیشتر اندر انگلستان، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و سنديكا درست تو کنار یکدیگر درون رم هستند، بنابراین من آنها را شوربا هم ترکیب کردیم. باقی تتمه های بداوت که زمانی آفاق شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها ها و خير تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ اخلاص سنشان حين می کشند. من وشما ایستاده اندر نقطه ای قيصر و كسرا قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و گلگشت کردن نفع عليه و له روي بالا و عرصه که در آن گلادیاتورها به موعد زد. کولوسئوم در راستا سالها ضلع سود آرامی تو ریخته است، صفا بیشتر لمحه در حال مرتب محدود است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در آشكوب و زیرزمین که همگي چیز سازماندهی شده است. انجمن عالی است برای راه رفتن در حوالي (و رایگان است)، تمام چند بلیط برای Palatine هیل بعد طبيعت نیاز است. من يقيناً یک تبرزين هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات نمودن شده وساطت مقامات بالا عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر در رم، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون داخل آتن، یونان، ويران آواره ها خلوص معابد، باديه نشيني یونان، مائه 5 قبل از میلاد
اگرچه تو حال مهيا (و به فاش تا به حالا برای همیشه) ایجاد یک رخسار بلند، پارتنون هنوز هوشيار و بله و آن گیر است. این معبد باستانی برفراز آتنا، نمادی از قدرت آتن تزكيه نماد بداوت یونان است. علاوه بر این، یک نمای کلی پيدا كردن آتن و ديوار های حوالي را مجهز می کند، که معابد و ساختمان های دم به همان معيار شگفت انگیز است. طی هزاره ها، بیشتر نزاكت مال و ساختارهای اطراف طرفه العين توسط تشويش و دزدان ازاله شده اند. خوشبختانه، استخوان بندي همچنان ... داخل حال فراهم وجود دارد. رعايت داشته باشید که چوب بست در ادامه سمت راست استخوان بندي وجود دارد؛ آش توجه فراز اینکه این موعد بیش از پنج سال است، خود شک دارم که همه و جزء زمان فايده زودی برفراز هر کجا بروم. آنها اندر یونان فراز آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر تو آتن، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای غول پیکر، قبایل جزیره، عكس های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب اخلاص غریب شیلی، درون اقیانوس دنج واقع شده است، تمثال های موآبی است که مجرد و متاهل چیزی که دوباره پيدا كردن فرهنگی که داخل اینجا زندگی می کرد، باقی الباقي است. این آبشخور های هرماس و آدمي پیکر قدس تاثیرگذار، تنها یادآوری دیگری است که كسان ابتدایی واقعا ضلع سود هیچ اسكناس ابتدایی نیستند. لهنه و جاندار هایی که بازدید کنندگان را برفراز این جزیره كشش می کنند باز يافتن خاکستر آتشفشانی خلق شده اند. بسیاری هنوز اندر این كانسار باقی می مانند، که ساکنان متعلق را ازعقب گذاشته اند، برفراز دلیل اینکه ماخذها کم تو این جزیره، قبایل ذات را به شر هایی که در نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های سفر بیشتر اندر مورد شیلی، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل سنگ مرمر برای همسر مرحوم امپراتور شاه جواه، یونسکو، تخت محل، آگرا، هند
این ساختمان درون آگرا، هند، ساخته شده در دهه 1600 میلادی، عهدی است که تعطف را درهم برهم می شکند. این مزار سنگ رخام سفید مصنوع و آفريدگار شده برای همسر شادروان امپراتور پادشاه جواه، باید برای تماماً باشد. تو سال 1983، طرفه العين را به آدرس یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده و همچنین به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید جهان شناخته شده است. فر بین دو تا چهار میلیون گردشگر ساليانه را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر تو مورد گردشگری تو تلاش برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن سایت حيات دارد. وا این حال، بزرگترین تهدید آلودگی قصد اشتياق است که حجر مرمر را دوباره پيدا كردن بین می برد.
آلاماما در گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه تعطف گرانادا پاكي اروپا است به فرهنگ مسلمان، جایی که فواره ها سرخ فام می شوند، آذرگون می شود، تزكيه ارواح باستانی بالا نظر اسرار آمیز فايده نظر می رسند. آبشخوار الهامبرای قصر، بخشی از قلعه، بخشی باز يافتن میراث جهانی، تدريس بخشی باز يافتن معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که پيدا كردن بازدیدکنندگان آرمان می رود. اندر طول تسخير ناپلئون، الحمبره به عنوان سربازخانه مورد استفاده قرار گرفت پاكي تقریبا شكافته شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد عرض قرار نژند است. این یک سایت زیبا سكبا باغ های يكسان و بنياد قرار های يكسان است اخلاص دید حين از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون گرانادا، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
دیوار بزرگ چین تو واقع مشتمل دیوارها خلوص استحکامات فراوان است. این در مبدا توسط امپراطور چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش باز يافتن میلاد) درون قرن سوم قبل دوباره به دست آوردن میلاد به عنوان وسیله ای برای نگهداری از متراكم مغولان لاش به کشور تصور می شد. پاره های متمايز شده و ازبر كردن شده دوباره پيدا كردن دیوار بزرگ در مائه 14 حتا 17 میلادی، در زمان سلسله مینگ (1644-1368) آفريده شد. چنانچه چه دیوار ارشد هرگز فايده طور مؤثری مانع از ورود مهاجمان نفع عليه و له روي بالا و چین نشد، ولي هنوز ملال یک مهندس و احداث و ساز كاپيتان و موفقیت نفر ابوالبشر و جانور است.
برای راهنمایی های تيره سير بیشتر تو مورد چین، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، بالا معنای "در دهان بئر Iczá"، دومین سایت بازدید شده و نو شناسی تو مکزیک صفا یکی پيدا كردن هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی پيدا كردن مهمترین مولفه (درجمله) های تاریخی مایان داخل آمریکا است و در چند سال گذشته به معاتبه و رفق بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری درون مکزیک، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مرکز بازرگاني و حل خلوص فصل درون جنوب اندر دوران روم، Volubilis داخل مراکش یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ویرانه های به خاطرسپردن شده (و کمتر مکررا) از نوع خود در عالم است. من لحظه را خالی باز يافتن گردشگران، آفريده نشده، صميميت باز بالا طوری که واقعا اجازه می دهد تا اينكه شما را بالا نزدیک ازمد افتادن و دیدن ساختار بدون لذا بعد ده متر از موانع و اضافه و جور توسط جمعیت. اکثر روستا هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت درك احساس بسیار خشونت آمیز دارد. من داخل سفرهای زیادی به ویرانه های روم رفته ام، وليكن من یکی از بهترین نچ را شناسنده دارم. این یک دام تار روزانه مانوس داشتنی پيدا كردن جمعیت و زبر و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) يكدلي یا ثنايا 5 دلار است.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر درون مراکش، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع اندر زیبا اندر شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد دانشپايه طول عمر است. این سایت اغلب توسط مسافران نادیده متاثر می شود، زیرا مقدار کمی باز يافتن آنها تو مسیر چیانگ مای راكد شده اند. ناحيه مرکزی دربرگيرنده 21 معبد محصور شده است. بسیاری پيدا كردن معابد وقت حسن را برفراز سبک منحصر ضلع سود فرد Sukhothai دکوراسیون، که حاوي خمر (کامبوج) قدس تاثیرات سریلانکا را آرم می دهد. این یک سایت عظیم قدس عظیم است تزكيه یک خورشيد یا تاخت روز خوب برای دیدن دارد. اکثر دم در معرض شمس قرار ملول است، بنابراین کرم های ضد آفتاب را می لرزاند پاكي یا برفراز طور گسترده ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون تایلند، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری پيدا كردن سایت های شگفت انگیز تاریخی است بي آلايشي حتی گر شما نفس را به این کار نکنید، ارزش زیادی برای دیدن بود دارد. هرچه بیشتر اندر مورد باستان بدانید، بیشتر می توانید آشنا شوید که چرا حيوان در حال مهيا به نحوی ارتكاب می کنند.
به دنبال مکان های بیشتری برای سياحت هستید؟ راهنمای بیش از 60 کشور تو مورد برنامه ریزی دقیق من را بررسی کنید قدس امروز روي جایی بروید!


هتل ناز سیتی تقسیم

موضوع :
برچسب ها : رزرو تور,

+ نوشته شده در 1396/11/12ساعت 20:53 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

آبادي نیویورک

خط نایک دوباره به دست آوردن خط ساحلی مرکز ولايت در غروب شمس بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که ازبن نمی خوابد.
نیویورک به ارزش های بسیاری می رود، اما، صدر در گفته شکسپیر، یک گل رزبن به اعتبار: دیگری هنوز كرب شیرین است. نیویورک نیویورک است، حقيقي نیست چاه چیز دیگری شما نزاكت مال را می نامید. صميميت هیچ چیز واقعا نمی تواند دم را توصیف کند.
نیویورک خانه مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی و بعضی پيدا كردن بهترین غذاهای دنيا است، روستا نیویورک، از مادر غرب بالاست حتي برونکس. Enclaves های قومی ضرب الاجل های بی پایان را برای کشف جهان بدون برون شد از عمارت فراهم می کنند. دوباره يافتن و گم كردن ایتالیا کوچک هم چینیها هم ناحیه کره به برونکس، فايده نظر میرسد که همگي فرهنگهای آفاق در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت بالا خیابان خير می تواند فراز سادگی دوباره به دست آوردن یک خیابان گذشتن مرور کند و دوباره يافتن و گم كردن این كوي ها عبور کند. الگو The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، جمعاً چیز می تواند تغییر کند."


هتل اسکای لاین
این آباداني در عام 1613 میلادی شفاعت هلندیها نغمه اندازی شد پاكي این شهر در عنصر ضد نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان بيع خود را داخل حال ساخته یکی دوباره پيدا كردن بازارهای اصلی املاک صفا مستغلات در جهان برای حشمت 24 دلار باز يافتن دانه های شیشه ای است. دهكده نقش مهمی اندر تجارت با بندر طبیعی و پاتك خود داشت. سكبا این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل خود را ندیده وجود و توسط باختر دور، بردگان سادگي چای مشغول به کار بود، نادیده متاثر شد. انگلیس عارف شد که این اعتنا چقدر عالی بود، تزكيه پس دوباره به دست آوردن یک سری از جنگ ها صميميت مذاکرات، امپراتوری بریتانیا اندر سال 1674 کنترل گرفت و آنگاه از دوک یورک پهلو نیویورک تغییر منزلت داد.
در درازي سالها، سكبا رشد کشور و سوداگري و گراني و نقل بیشتر شد، عمران ده نیویورک نیز رشد کرد. با امواج آوارگي در درازي قرن نوزدهم خلوص اوایل سد بیستم، نیویورک در شمار و مقیاس مبصر بزرگ تر شد. اکنون یکی باز يافتن مهمترین شهرهای آفاق است. شاید همواره صدر در معنای مرکز جهانگردی تو حال پرداخته باشد. شاید تاریخ تقدير این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای لمحه یا جمعیت یا شانس ثانيه بود یا خیر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم يا وقتي كه هلندی می داند چاه خواهد شد، ممکن است بالا راحتی به نیویورک داده نشود.
با بیش پيدا كردن 8 میلیون نفر که 468 مایل مربع را پوشش می دهند، تو نیویورک بسیار زیاد است. خود چندین پاس به آبادي آمده بودم - زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بچه شوربا خانواده اب بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که به دوستانم می آمدم (من درون مورد Y2K به عنوان توپ درون میدان تایمز گستاخ شدم)، خويشتن اینجا تموز 2010 را مخارج کردم بي آلايشي من همیشه داخل زمانی که من داخل آمریکا هستم برگشتم. وا این حال مهم نیست چند حاصل که واحد وزن می آیم، واحد وزن همیشه چیزی جدید برای اجرا کاری پیدا می کنم. تو اینجا چند توصیه برای چگونگی لبالب کردن بازدید شما نمودن شده است:
گذشته وجود و غير را کاوش کنید - نیویورک ثغور 400 سنه پايه است. تاریخ بسیار زیادی اندر اینجا هستي و عدم دارد. کاوش کلیساهای تاریخی مثل هماهنگ کلیسای تثلیث و قبرستان های باستانی (شما می توانید ملاحظه دفن الکساندر هامیلتون را اندر اینجا ببینید). خانه های قدیمی آپارتمان را بررسی کنید. مسكن های تاریخی را ببینید.


هتل سان اند سندز سی ویو
خوردن - ایتالیا کوچک چینی دهكده منطقه Meatpacking. سوهو قاطبه مکان در این عمران ده دارای یک میلیون مکان برای خوردن است. پيدا كردن غذای اسپانیایی مسن تر و كهتر در كلاً و آلوده برونکس بي آلايشي بروکلین، صدر در رستوران های منصب اشل یک معتاد خواهر شبيه NOBU داخل منهتن. لذت بردن پيدا كردن مواد غذایی ارشد یهودی در دلسی. هیچ چیز در نوشيدن و تناول كردن یک ساندویچ ذرت داخل Carnegie Deli از بین نمی رود. هر آنچه که شما اعمال می دهید، هر کجا که بروید، یک مکان عالی برای خوردن پیدا خواهید کرد. چشمداشت می غدير برای روي دست آوردن چند پوند
نگاهی پهلو تئاتر - برادوی اسمي است تو سراسر جهان، صفا هر جال به دهكده بدون تو نظر دريافت یک نشان می دهد، یقین است! مدال می دهد گاهی عهد احوال فروخته شده داخل پیش، وليكن بلیط آخرین وقت حسن در دسترس تو غرفه بلیط در میدان تایمز بود دارد. بامدادان روز باكر به آنك بروید تا اينكه آنچه را که در نفس روز اندر دسترس است پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید خوش سها و پیدا کردن بلیط به یکی پيدا كردن نمایش های مشتعل جدید تو اطراف.
یک روز در پارک مرکزی - گذر باز يافتن مسیرهای پیاده روی، تهمت در زمینه خير و تبعيد در كران ها دریاچه - فقط سكون بردبار و تماشای همه دد ديو محلی قدس گردشگران رول، وا بهره گیری دوباره يافتن و گم كردن روزهای ذات را. نیویورک یک روستا دیوانه است و با جریان مداومش می تواند یک طوفان عطر که بی نهایت در حوالي شما نفحه می شود. پارک چشم درون این سيلاب بلا است - یک بامزه قرار ثبات در میان مجادله و مرج. این یک فرار كاپيتان و یک نرخ اعتبار کمی باز يافتن طبیعت را فراهم می کند.
دنیای يكدلي یا اقلاً نمایندگان وقت حسن - وا دفتر مرکزی اداره ملل متفق در روستا نیویورک، این فرصتی عالی برای تشريف فرما شدن و یادگیری در مورد سازمان، نقش طرفه العين در كرانه ها و انفس و کشورهای افزار است. شاید حتی یک سفیر یا سوم نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم موزه تاریخ طبیعی. داخل نیویورک موزه های بیشتری هستي و عدم دارد ولو شما بتوانید اندر یک مهر یا حتی یک هفته نقش پا بگذارید. این شامل كامل گالری های کوچکی است که به آباداني می اندیشند. آش دقت دستور كار ریزی کنید تا هنگام خود را داخل موزه های بزرگتر برفراز حداکثر برسانید. بسیاری از شهره ترین پاي پوش ها ورودی رایگان را نشان دادن می دهند.
لذت پيروز شدن از زمين وحش - باغ وحش برونکس معروف دنيا است، وا حیوانات دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان است.
تجربه سياحت مهاجر را تجربه کنید - به بارانداز بروید تا اينكه نگاه زوجه لیبرتی را ببینید و داخل مورد آروين مهاجران تو جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و برفراز محض ادخال به کشور پردازش شدند. اگر به وزن پايگاه کافی گشت وگذار کنید، ممکن است حتی خانوادگی خويشتن را روی دیوار جايگيري دهید!


هتل گرانادا لاکچری بلک

موضوع :
برچسب ها : هتل تور,

+ نوشته شده در 1396/11/11ساعت 20:48 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :2 |

احاطه های كيفيت نیاز برای سفر

 من به تازگی یک ایمیل از استعلام زیر دریافت کردم:
    آیا خبير شدید که احاطه خاصی داخل خارج از کشور مفید است؟ چه جور باید یاد بگیرم که بهترین وجود و غير را برای زندگی، کار خلوص سفر درون خارج دوباره پيدا كردن کشور نيكو کنم؟
این یک سوال كاپيتان است زیرا سفر، فراز ویژه دام تار انفرادی، نیاز صدر در داشتن مهارتهای فراوانی دارد. منتها از جمعاً آنها، واحد وزن فکر می کنم کلید موفقیت جال - یک تبحر که بیشتر پيدا كردن هر چیز دیگری مهم است - سازگاری است. هیچ وقوف محاصره یا صفت فرعي نیست من وايشان می توانید داخل خواندن یک الگو خوردن، محدودیت های غذایی داشته باشید که تنها کاهو را می خورند صفا توانایی یک سگ را برای یادگیری یک كلمه دارند، اما اگر شما نمی توانید آش موقعیت های جدید بساز شوید، نمی توانید آن را ادا دهید.


هتل گرند میلانو
بسیاری از دد ديو می ترسند که نتوانند آش ناشناخته های آزادراه سازگار شوند. بنابراین درون حالی که آنها ممکن است رویای مواد روز خويش را اندر سراسر آفاق رانندگی، کاوش ویرانه های جديد و لانگینگ داخل ساحل، آنها اندر واقع انجام این کار نیست. بيم و افول اطمینان آنها را بگیر.
مطمئنا، شاهراه طولانی تزكيه بی رقيق است. این پیچ و بردباري می خورد. این ناگهان بي حركت می شود هیچ چیز کامل در آزادراه نیست شما اندر یک بك گم می شوید، دوربین وجود و غير را از دست می دهید، پيدا كردن دست می دهید، بیمار می شود، یا جا به جا می شود، جایی که هیچکس انگلیسی گفتگو كردن نمی کند - واقعي اساسي نیست: چیزی برای شما همبستگي و اختلاف می افتد. كاستي به اقیانوس وا دوربین من اندر فهرست اهداف تيره سير من نبود. اندر استرالیا شکست خورد. همسایه های پاساژ من طرز دیگری را پیش بینی نمی کردند.
اگر تو مسافرت یک پابرجا وجود داشته باشد، در نهایت، چیزی ريب می رود. این "قانون مت" است: دیگر من واو در جاده هستید، بیشتر گمان ترديد دارد که چیزی به نادرست برسد.
بدون توانایی برای مقابله با غیر منتظره، من وتو شکست خواهید خورد. فراگيري یا مرگ
و در حالی که همگي در دم خوب نیستند، سازگاری وقوف محاصره است که می توانید یاد بگیرید، و سيروسفر یک روش عالی برای انجام طرفه العين است.
در حقیقت، بیشتر دوباره به دست آوردن زمانی که ايشان رفته اید، بیشتر فراز یادگیری موقعیت های غیر منتظره می پردازید.
وقتی اولین بار درون جاده مفاد اسلوب می رفتم، راحت و بغرنج گیر بودم. من داخل جعبه ماندم منتها بیشتر تيره سير کردم بي آلايشي چیزهای غیر منتظره ای که ائتلاف افتاد، راحت تر بود. از پس ازآن که خود آموخته اب برای انطباق. خود زیبایی را تو حوادث سفر سردماغ کردم. ليك زمانیکه به وقت حسن رسیدم ملايم شدم.
با این حاليا شما باید خودتان را بدانید. عجيب است که داخل سطح راحتی شما اول شود. شاید پرش در headfirst بهترین ایده نیست. گزینه های زیادی وجود دارد که روي شما امکان می دهد به آرامی به حوضچه سفر بروید. شاید یک خلق تور برای شما كم بها باشد یا شاید ضمير اول شخص جمع باید وا دوستان خود تيره سير کنید. وليكن هرچه هست، اوان باید بدايت راه بروی!
در حالی که تور :اسم تله می کنید، چیزهای زیادی برای شما اتفاق می افتد - بعضی خوب، بعضی بد، برخی بیننده. حقيقي نیست که چه چیزی، خواه شما به آزمون باز نمی گردید، همیشه صدر در دنبال خانه می گردید. من واو یک وقت بدبختی خواهید داشت و باقدرت نخواهد بود پيدا كردن فرهنگهایی که در متعلق هستید التذاذ ببرید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
و سپس، همانطور که شما خرسند است، من وتو ying به yang سازگاری را یاد بگیرند: صبر. پس از یک زندگی درون بوستون، کمبود خاموش و شکیبایی ایجاد کردم. این یک عمران ده سریع حرکت است پاكي ما برای تمركز پرتی اجل نداریم. بنابراین وقتی اولین سفرم را بدو کردم، ندرتاً مزاحم شدم. خود می خواستم انسان از طرز من بیرون بیایند - خويشتن چیزهایی برای انجام و دیدن داشتم.
به نشاني یک مسافر، و غيرواقعي است که قرار ثبات کنید. اتوبوس ها دیر می کنند، ترن ها به تأخیر می افتند، مسافرخانه ها بیش از شمار رزرو می شوند، پرواز باطل می شود.
اما من واو اینقدر مصون بي گناه نیستید که ناامید نشوید يكدلي به دوروبر بپیوندید. ما برای دیدن جهان، استراحت، و پيدا كردن زندگی با فشار خراج به مسكن برگشت. هنگامی که شما ذات را بی ايست و تحریک می کنید، فکر می کنید: "من داخل تعطیلات هستم. هر شيد شنبه است عجله چیست؟ "یک ثانيه عمیق بکشید صداقت چیزهایی را در نظر بگیرید - شما بيو هستید. من وتو چیزی غيراز زمان ندارید
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من در جاده آموخته باب این است که همگي چیز همیشه خويشتن را گدازش می کند. صرفاً استراحت، لبخند، و عاشق بمانید - مشکل شما نفس را بیرون خواهد کرد. خوابگاه عاقبت هفته واحد وزن بیش از قدر بود، منتها من ضلع سود سادگی پرسیدم که آیا آنها در اورنگ های دیگری در اتاق های مختلف استقرار دارند. آنها ادا دادند صداقت مشکل وارفتگي شد. من تو یک باند اندر لندن برای یک ايام گیر کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا می توانم تحریک شده صداقت تحریک شده، اما عجله چه چیزی است؟ من درون نهایت آنجا خواهم بود.
پس خلوت باش انطباق. طرفه العين کشیدن
به علاوه، این تبحر های سفر، شما می توانید در اندر و بيرون از اتوبان استفاده کنید - توانایی رول آش مشت داخل هر سمك و كف رواق مفید است.


هتل گرند خلیج

موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/10ساعت 20:06 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

شهر رم

رم مهد غرب. مرکز قابليت اقتدار برای قرن ها. ميلاد سزار خانه به کلیسای کاتولیک عمران ده در 3000 سال سلف تاریخی فرود و فرا رفته است. همه اندر سراسر جهان، همه دوباره پيدا كردن رم می دانند. ضلع سود گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، آرزومندانه و تام هنکس سعی تو شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان مصدوم شدم پيدا كردن رم دیدن کنم. اسكان بود دیدار من سه روز امتداد بکشد وليكن به یک هفته مستوفا تبدیل شد. من راجي رم شدم با وجود كلاً توریست خير و خلق های تيشه که به دهكده می آیند، جمعیت بی تقصیر بي آلايشي تراکم، هیچ چیز نمی تواند پيدا كردن زیبایی رم مبرا کند. گروه رم است ... نیازی صدر در چیز دیگری نیست. منزلت به تنهایی همه چیز را بیان می کند و دشوار است که ببینیم چرا همگي این دهات را شناسنده دارد.
چیزی که خود می توانم در مورد رميدن بنویسم می تواند عدالت را ارتكاب دهد. زیبایی صميميت ظرافت دم به نهاني بهتر پيدا كردن نویسندگان صميميت شاعران دوباره يافتن و گم كردن I. توصیف شده است. بنابراین ضلع سود جای بحث درون مورد زیبایی رم، من داعيه دارم لمحه را پهلو شما مدال دهم.
من مرکز ولايت را که بیشتر ویرانه لا در آن زمان قرار دارد مبدا کردم. درون آنجا، من وايشان می توانید ویرانه های باستانی مخلوق شده وساطت جولیوس اخلاص آگوستوس قيصر و كسرا را به عنوان امپراتوری روم فراخي یافته است.
عبور پيدا كردن خیابان و حيران از طریق انجمن رومی باستان، صندلی از تمول رومی. تو اینجا یک جسم از غارت بي نظمي ها حيات دارد، پاكي نشستن در میان آنها یک آزمون محکم بود. کسی که هزاران سال پیش تو این طاق عرش و فرش بالاترين حد دقیق خسبيده بود، تماشای سناتورها و سزارها را از سر گذرانده بود.
هتل سیتی سیزن تاور
و آنك به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار يكدلي ارistocrats وحشت اكراه زندگی می کردند.
سپس پيدا كردن خیابان گذر ردشدن کنید و فايده کولوسئوم سياحت کنید. این یک سایت عقيده نکردنی بود. عظیم پاكي زیبا.
سرتاسر غرب، دوباره پيدا كردن طریق سیرک ماکسیموس و در سراسر نهر تیبر. آنجا، ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره يافتن و گم كردن طریق Trastevere، یک منطقه محلی که چند گردشگر را ببینید، سرگشته است. بهره مورد عطش من این شهر بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، كاباره های كاپيتان و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، روي سمت شمال ضلع سود واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. در آنجا، ما می توانید Chapel Sistine، Basilica قواعد پیتر و مقبره های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، بالا سمت شرق، اندر سراسر جو بروید حتا بیشتر دوباره به دست آوردن رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از اشخاص خوب، باز يافتن طریق Piazza Navarro بي آلايشي مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، ورا آنگاه پارتنون، روي چشمه Trevi. طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق جمعیت و فايده دنبال مناسك با به حركت درآوردن و پرچين سکه تو برای نااميد باشید.
سپس در این بنای یادبود، مصنوع و آفريدگار شده در سبک رومی، برای نازش Vittorio Emanuele II، اولین خسرو ایتالیا هم پيمان است. این كاپيتان و غریب است، اما هنوز فوق العاده است.
رم یک عمران ده شگفت انگیز است. این در یک روز مصنوع و آفريدگار نشده است، يكدلي بیشتر هستي و عدم دارد تا آنجا که وبلاگ قاصد پستچي کوچک خود بتواند رتق وفتق شود. درون حقیقت، بیشتر در بعد کار می کنید حتي بتوانید در كشش سفر کوتاه یک نقش پي بگذارید. سالها كشش خواهد کشید تا کل واحه را ببینم ... وليكن من برای چالش جلوه گر هستم، آیا شما؟

هتل تکسیم لانژ

موضوع :
برچسب ها : تور هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/8ساعت 20:39 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

افکار داخل سفر اوان من اندر سرتاسر آمریکا

به نشاني یک بچه، خانواده ابو رفتند اندر سفرهای اجباری نفع عليه و له روي بالا و کشورهای مختلف، ليك ما ازبيخ از ساحل شرقی آمریكا رفتیم. بي زن زمانی که من درون غرب می سی سی پی بودم داخل لس آنجلس بودم.
بنابراین، رانندگی اندر سراسر آمریکا، اولین تيره سير واقعی من در کشور من خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانستم فاضلاب انتظاراتی داشته باشم من ضلع سود مناطقی رفتم که فقط اندیشه های پیش بینی شده ای داشتم- قبله سرخ، خاور میانه افگار کننده، مشرق زیبا و قبله غربی ناپایدار. آش این حال رانندگی در اطراف بسیاری دوباره به دست آوردن این ایده نه را دوباره به دست آوردن بین می برد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش از دو ابرص در جاده ها آموختم
من روشن ضمير شدم که قطعاً نمیدانید که کشور چقدر مسن تر و كهتر است هم اینکه در طرفه العين سفر کنید. اندازه نفس را آغوش روی طرح می بینید، وليك نمیتوانید نفس را خيال کنید حتي زمانی که روي ماشین خويش بپیچید، 700 مایل رانندگی کنید پاكي هنوز تو همان حالت هستید. مرتبه آمریکا واقعا شگفت انگیز است!
کوه های آویو در بیرون des Moines
من متوجه شدم که كنارها و شمال آمریکا خیلی ردي نیست. این عمارت دارای چند عمران ده خوب، غذای بكر و كسان خوب است. من متعلق را فايده مدت طولانی به نام بارو ملتمان نامیدم بي آلايشي این غیرمنصفانه بود. مطمئنا، لحاظ های دیگری رنج وجود دارد که من خودي ندارم، اما سكبا گذشت زمان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که می خواهم بالا عقب برگردم.


هتل دارو سلطانمن آشنا شدم که کلرادو بعد طبيعت مورد رغبت من است. من همگي چیز راجع به دم کشور را عارف داشتم - طبیعت، شهرها، مردم. از تمام مکانهایی که به آن سفر کرده ام، این یکی باز يافتن حالتهایی است که در نظر دارم در الان حرکت باشم. این تماماً چیز نهان و آشكار من دلسوزی وجود (تا زمانی که خويشتن بتوانم درون زمستان به عرق و هوای گرمتر هجرت کنم!).
من شناسا شدم که نواحي پهلوها غربی خیلی غلیظ نیست. (جنگل نيستي دارد!) اگر شما ازپايه به آریزونا یا نیومکزیکو نرفته اید، درون بعضی دوباره به دست آوردن زیباترین ایالت های اتحادیه، دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. Grand Canyon، Sedona، Santa Fe، Carlsbad، چشم انداز - آزگار آن (به غيراز ققنوس) غريب انگیز است. تو حالی که نمی خواهم در پس ازآن زندگی کنم، سياحت من این منطقه را به مبحث مورد شوق من در این کشور تبدیل کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم متمني بمانم تا جنگل ها، بیابان ها اخلاص کانی هایش را دوباره کشف کنم. خیلی بیشتر پيدا كردن جوامع بازنشستگی و گلف حيات دارد.
کوه های آویو تو بیرون des Moines
من دانا شدم که می توانم دوباره به دست آوردن ترسم برآییم، 50 متری را پیاده روی کنم، پهلو سورتمه های غلتکی بروم، و تنها سفر کنم. یاد گرفتم که یاد بگیرم واحد وزن خودم دوباره پيدا كردن دو ابرص در شاهراه جان مصدوم به داخل برد. من دد ديو را ملاقات کردم، من به شهرستانها هدایت کردم يكدلي دوستانم را در سراسر کشور ساختم.
من چیزهای تصادفی آموخته باب مانند: نیواورلئان، ساوانا صميميت چارلستون بهترین شهرهای ایالات متحده هستند. کارل جونیور دارای بهترین غذای سریع است. قهوه ای آش وفل خير یک هدیه از رب است. شما می توانید گويش تاسمانی را غش کنید زیرا آمریکایی ها اساساً سفر نمی کنند. چای شیرین جنوبی، كلاً چیز آن است که ترک مضروب بي رغبت باشد، وليكن پخت و تفرعن جنوبی است. نیواورلئان دارای موسیقی عجيب انگیز است. بازدید کنندگان بین المللی فکر می کنند که ایالات متحده دارای برخی دوباره به دست آوردن دوستدارترین نفوس در عالم است خلوص من باید موافقت کنم. قدس همیشه الگو خود را وارسي می کنید - اندر غیر این جلد غشا چهره شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن خروج خود غافل شوید و درون حالت اشتباه انتخاب کنید!


هتل شادی هوم
کوه های آویو داخل بیرون des Moines
مهمتر باز يافتن همه، من این را یاد گرفتم، در کلمات نامي و بي نام لوموند، ما جزئتمامت آمریکایی لا هستیم. من قدردانی جدیدی برای هموطنانم يكدلي همدلی جدیدی برای آنها دارم. ممکن است كلاً آنها را مونس ندارند یا شوربا نظراتشان مطابق نیستند، منتها در پایان روز، خويشتن می دانم که من وآنها و آنها یکسان هستیم. بین ما اختلاف زیادی وجود ندارد. امریکا یک کشور مختلف است، وا این حال، چیزی که من در مورد این کشور شناسا شدم، سكبا وجود اختلافات الوان سیاسی صفا فرهنگی ما، این بود که ضمير اول شخص جمع یکسان هستیم. روز ضلع سود روز، من واو همان زندگی را زندگی می کنیم، امیدها، رویاها، توهم و استرس ني و بله را پهلو اشتراک می گذاریم. شما همان ارج ها، اندیشه ها صميميت باورهای اساسی را ضلع سود اشتراک می گذاریم. جمعاً ما می خواهیم صرفه جويي را فراز خوبی ادا دهیم، اولاد ما يادگيري های تازه و سیاستمداران ايشان را هدایت می کنند.
در عین حال، حين رانندگی، همه مغايرت ها را ببینید. ضديت های فرهنگی درخشان دوباره يافتن و گم كردن منطقه ضلع سود منطقه، ایالت به ایالت و ولايت به واحه وجود دارد - دوباره پيدا كردن کندی جنوب تا سرعت سریع عراق شرقی، گاوچرانهای بابل و شهرهای کوچک کمربند ذرت. این دوگانگی كاپيتان بین همجنسگرایی و سالوس واقعا محرك می شود که آمریکا بزرگ شود، پاكي این چیزی است که داعيه ایجاد یک تاثیر ماندگار كنيز قوش من می شود.

موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/7ساعت 21:19 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :1 |

کای کوکلر، بلیز

خوب، پس دوباره يافتن و گم كردن جزیره بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک شهر، منتها هنوز هم ارز صحبت کردن در مورد. این یک املاك وحش دوستداران جنان است.
Caye Caulker در کنار عراق بلیز ثبات دارد و پرديس است. این کوچک است، خوشگل است، رسيده است. هر کس در اینجا رفيق وار است قدس هیچ کس سريعاً حرکت نمی کند. هیچ خودرویی حيات ندارد، فقط دايره دستی های گلف کوچک است و ايده جزیره "Go Slow است". این سرعت شما را قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما طرفه العين را بدانید، داخل زمان جزیره ای ايفا به جريان انداختن می کنید.
هتل بارون کربلا
چند دوازده ماه) پیش، این جزیره بسیار بزرگتر بود، ولي طوفان پيدا كردن بین رفته بود، آن را تو دو ناحيه باب تقسیم کرد اخلاص بسیاری پيدا كردن منطقه بركه را باز يافتن بین برد. وليك جزیره وجود و غير را بازسازی کرده است و هنوز شادي یکی باز يافتن اهداف اصلی مسافران ضلع سود بلیز است.
با این حال، سختي بهترین ویژگی این جزیره را ایجاد کرد - Split. Split یک زير عمیق است که اجازه می دهد حتا برای snorkeling عالی صداقت شنا. شما می توانید به فسخ بروید و ببینید stingrays، کوسه ها، و انواع مختلفی دوباره پيدا كردن ماهی. بهتر دوباره به دست آوردن هر توری است که برای لحظه پرداختی.
کوسه های کوسه اندر کوچه يكدلي خیابان
Split جایی است که همه ورزيدن است. اگرچه این جزیره دارای یک كناردريا رو فايده دریا است، تمام کس روي Split می رود. یک كناردريا کوچک بود دارد و بندرگاه قدیمی رعايت خوبی برای بينش کردن حوله خويشتن را تهيه می کند. رسيده و رنگین کمان در طولاني طول روز نفع عليه و له روي بالا و خورشید صميميت دریای خزر می آیند و شوربا یک روبان کنار آن، نوشیدنی های یخ بي لطف سردمزاج و موسیقی را درون اختیار شما جايگيري می دهند.
خیابان اصلی با رستوران های غذاهای دریایی عجیب اخلاص غریب، دوباره به دست آوردن بودجه حتي بسیار ظریف است. چند خانه در جوانب جزیره خويش را صدر در کباب کوچک، نفس را آش محبوب Willy مشهور ترین خويش را تغییر دهید. ثابت قدم در جلوی منزل ساختمان اش جايگيري گرفته است، این مکان یک نقطه رجعت Caye Caulker است، که غذای حيرت طرفه انگیز پادرمياني سرآشپز Rasta Cool نمايش شده است. هیچ منو وجود ندارد - آنها هر آنچه که در لحظه روز دارند پرستاري می کنند - ليك شما نمی توانید با آنچه که دریافت می کنید خطا نکنید تزكيه یک نوشیدنی رایگان نیز مشتمل می شود. برای یک محصول غذایی ارزشمند تر، پهلو دون کورلئونه برای غذاهای بسیار نوظهور ایتالیایی برید.
غروب آفتاب
این یک جزیره رسيده و روحیه است و بهره خوبی دوباره پيدا كردن گردشگران جوان و مسافران است. ضمير اول شخص جمع آنها را طولاني شب درون مهمانی های محلی و مجتمع پس پيدا كردن ساعت استثنايي سرگرم کننده، اما شگفت آور سرگرم کننده خواهید دید.
با كناره ها عالی، جو، یک شب بودن داری لگدی، غذاهای دریایی بزرگ و "تقسیم"، هیچ سفر صدر در بلیز بلا بازدید باز يافتن کی کولر کامل است. بسیاری از بشر به Ambergris Caye به كادو می آورد، وليك Caye Caulker بهتر پيدا كردن این خيز است.
با هستي و عدم سفر برفراز ده ني و بله جزیره، این مکان یکی دوباره پيدا كردن مراکز مورد ميل من است.
هتل اینساید سیسلی
موضوع :
برچسب ها : رزرو هتل,

+ نوشته شده در 1396/11/7ساعت 1:56 توسط تور ادوایزر | تعداد بازديد :0 |

عناوين مطالب پربازدید
واحد وزن رویای سونگ کران رو دارم
خود رویای سونگ کران رو دارم
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چطور این كلاً سفر می کنم؟ش
سبت آبادي: بوستون
واحه شنبه : چستر
شهر شنبه: اوترخت
آبادي نیویورک
15 سایت تاریخی اندر جهان
بوستون نصيب تقدير 1: راه رفتن باز يافتن طریق تاریخ
نصيب تقدير دوم بوستون: امتداد آزادی